Lifestyle blog

LOL Surprise! O.M.G. Ekstrahit 2/2022

Mam w domu dwie fanki LOL Surprise. Córki zbierają laleczki już od dawna, a ich kolekcja jest na prawdę spora. Myślę, że w zbiorach będzie ich ponad 100szt. Szczególnie młodsza 7-latka jest zafascynowana, a jej pokój pełen jest laleczek – to także pościel i mnóstwo ubrań z wizerunkami popularnych lalek. Dlatego kiedy otrzymałam od Egmont info, że dwumiesięcznik LOL Surprise mogę otrzymać w ramach współpracy nie wahałam się ani chwili.

Oferta LOL Surprise

Nie ma co ukrywać, że w sprzedaży znaleźć można nie tylko popularne laleczki LOL Surprise. Rynek pełen jest przeróżnych zabawek z tej serii. Poza standardowymi kulami niespodziankami zakupić można także dodatki typu domki, kamper, samolot, kalendarze itp. Same lalki, to także ogromny wybór. Na początku były to małe figurki zamknięte w kuli, później pojawiły się też zwierzątka, czy LOL OMG czyli duże lalki. Każda dziewczynka odnajdzie tu coś dla siebie. Niestety tego typu zabawki są dość drogie, bo o ile same kule można kupić od kwoty 40zł, to dodatkowe gadżety to koszt rzędu kilku stówek.

Oficjalny magazyn LOL Surprise

Musiałabym mieć worek pieniędzy, żeby kupić moim dziewczynom wszystko co by chciały z serii LOL. Dlatego kiedy zobaczyłam, że jest coś takiego jak oficjalny magazyn z lalkami postanowiłam sprezentować go moim córkom. W gazecie znajdziecie też małą niespodziankę. Tak więc w cenie 15,99 macie kolorowy (i to nawet bardzo) magazyn z zabawką. Myślę, że jak na dwumiesięcznik to cena nie jest zbyt wygórowana. To kolorowe czasopismo poświęcone jest tajnikom branży filmowej, więc wewnątrz znajdziecie:

  • zagadki
  • ciekawostki
  • coś do kolorowania
  • plakaty
  • niespodzianka

prezenty lol surprise

lol surprise gazeta

Dla kogo?

Na pewno każda mała fanka LOL Surprise zachwyci się zawartością. Magazyn przeznaczony jest dla nieco starszych dzieci, raczej dla tych które radzą już sobie z czytaniem. Moja pierwszoklasistka z przyjemnością zabrała się do przeglądania i rozwiązywania zadań. Gdy macie nieco młodsze szkraby, to polecam Wam magazyn Teletubise :)