Lifestyle blog

Poznaj mnie

Mam na imię Karolina, jestem mamą dwóch dziewczyn czyli matką, a także żoną. Urodziłam się w Poznaniu, ale obecnie mieszkam na wsi, na przedmieściach poznania. Zapraszam Was do zapoznania się z moim miejscem w sieci – mój blog lifestyle, to coś dla smakoszy, dzieci i rodziców. Serdecznie zapraszam w moje skromne progi. Być może znajdziecie tutaj coś dla siebie. Projekt strony to sprawka mojego męża.

Dlaczego Blog LIFESTYLE?

Blog LIFESTYLE powstawał w mojej głowie bardzo długo. W końcu postanowiłam plany wprowadzić w życie. Na moim blogu z pewnością będziecie mogli zobaczyć odrobinę mnie. Uwielbiam robić zdjęcia, choć nie zawsze mam na to czas i pieniądze. Jestem fotografem amatorem, który polubił tą branżę dlatego, że tego wymagał wykonywany zawód. LIFESTYLE Blog Wysmakowana będzie więc też trochę o fotografii. Od zawsze jestem sprzedawcą. Kilkanaście lat przepracowałam w sklepie fotograficznym i znajomość podstaw fotografii to minimum wiedzy, którą musiałam posiadać. Oczywiście teraz fotografia towarzyszy mi na co dzień, choć zawód sprzedawcy w sklepie fotograficznym dawno już porzuciłam.

Co jeszcze na blogu wysmakowana.pl?

Poza robieniem zdjęć kocham jeśćgotować. Jestem wiecznie na diecie, a ostatnio pokochałam bieganie. Maratonu jeszcze nie przebiegnę, ale grunt, że pilota od TV zamieniłam na legginsy i sportowe buty. Jak każda kobieta kocham zakupy i kosmetyki, więc na moim blogu lifestyle też znajdziecie trochę o gotowaniu i sporą dawkę opinii o produktach kosmetycznych.

Blog Parenting

Jako że moje córki uwielbiają gry i książki, tego też nie zabraknie. Dużo recenzji czeka już na Was. Ja jako kobieta lubująca się w kosmetykach i ubraniach też czasem pokaże coś od siebie. Blog Lifestyle Wysmakowana powstał właśnie z myślą o tym, by dzielić się swoimi pasjami, spostrzeżeniami i opiniami.

Rozgośćcie się i jeżeli zadaliście sobie trud, żeby to wszystko przeczytać, to zostawcie, jakiś ślad po sobie, w postaci komentarza pod postami, przez które udało Wam się przebrnąć.

Blog Lifestyle Wysmakowna
Blog Lifestyle Wysmakowna