Lifestyle blog

Magazyn dla najmłodszych Teletubbies

Coś dla najmłodszych

Są tu rodzice 2-3 letnich Maluszków? Zapraszam Was do zerknięcia na magazyn dla najmłodszych Teletubbies. Gazetka liczy sobie 23 strony i własnie trafił do sprzedaży jej pierwszy numer. Kiedyś była już wydawana, a teraz powróciła w nowej odsłonie. Jako mama 3 letniej Julki, znam te bajeczki bardzo dobrze, a wypowiedzenie imion wszystkich Teletubbies bez śpiewania nie wchodzi w grę, ponieważ muzyka sama ciśnie się na usta :) Mamy małych fanów tych bajek, na pewno wiedzą o czym mówię. Zerknijcie na poniższe fotki, oraz na krótki opis. Być może to właśnie dla Waszych dzieci skierowane jest to pisemko.

Magazyn dla najmłodszych Teletubbies

Czy jest interesujący?

Magazyn dla najmłodszych Teletubbies jest bardzo kolorowy. Wewnątrz kryją się prawdziwe niespodzianki dla fanów. Znajdziemy tam sporo zagadek, są historyjki, kolorowanki, zadania do wykonania i na prawdę całe mnóstwo kolorowych ilustracji. Rozwiązania nie są trudne, jednak będą na pewno wymagały pomocy ze strony mamy lub taty. To niewątpliwie bardzo przyjemnie spędzony czas.

Magazyn dla najmłodszych Teletubbies Magazyn dla najmłodszych Teletubbies

Gadżety

To jeszcze nie wszystko. Do gazety dołożony jest prezent.  W tym numerze otrzymujemy Laa-Laa i łóżeczko. Zabawka wykonana jest z plastiku. Jest bardzo lekka więc dziecko nie zrobi sobie nią krzywdy. Jakość samej zabawki jest średnia. Mojej córce natomiast zabawka bardzo się podoba, a to jest dla mnie równie ważne. Do zabawy wystarczyła jej sama figurka, łóżeczko i kołderka została odstawiona. Mam nadzieję, że w następnych numerach będą do zdobycia kolejne figurki. Teraz już musimy mieć komplet.

Magazyn dla najmłodszych Teletubbies

Czy warto kupić magazyn dla najmłodszych Teletubbies?

Według na warto. Całość, czyli gazeta + gadżet kosztuje 9,99. Jeżeli Wasze dzieci lubią bajkę, to jest to na pewno świetny pomysł, żeby umilić dziecku dni np. w niepogodę. My ze swojej strony bardzo polecamy. Wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tego typu magazynem, zwykle były książeczki i kolorowanki. Dla nas jest to bardzo fajna alternatywa. Jeżeli magazyn będzie dostępny w mojej okolicy to prawdopodobnie będę go kupować dla córki. Wydawnictwo Egmont jest przez nas dobrze znane i lubiane.