Lifestyle blog

Cry Babies Magic Tears Magazyn 4/2023

Cry Babies Magic Tears Magazyn
Cry Babies Magic Tears Magazyn

Czy Twoje dziecko uwielbia kolorowe, pełne przygód gazetki ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek? Cry Babies Magic Tears Magazyn to publikacja pełna magii i zabawy! Znajdziesz w niej opisy lalek z popularnej bajki. Lalki te potrafią płakać prawdziwymi łzami i wydają odgłosy, co uczyni twoją zabawę jeszcze bardziej ekscytującą. Dzięki tym lalkom dzieci mogą nauczyć się radzenia sobie z wieloma codziennymi sytuacjami, takimi jak wizyta u lekarza czy opieka nad bobasem, a także wcielać się w rolę troskliwej mamy.

Każda bohaterka ma unikalne przebranie, które symbolizuje jej wyjątkowe cechy charakteru oraz ulubione zainteresowania! To pozwala maluchom na rozwijanie kreatywności i wyobraźni podczas zabawy.

Cry Babies Magic Tears Magazyn 4/2023

W magazynie zaprezentowano wiele wesołych gier i aktywności z udziałem tych magicznych postaci, pochodzących z niezwykłej krainy. Dodatkowo, magazyn zawiera kolorowanki i łamigłówki, które zagwarantują dzieciom miłe spędzenie czasu, rozwijając jednocześnie zdolności manualne i myślenie logiczne.

Co więcej, w każdym numerze magazynu czeka na Ciebie specjalna niespodzianka – saszetka z figurkami lub akcesoriami, nawiązującymi do ukochanej serii Cry Babies. To doskonały dodatek, który pozwoli rozbudować kolekcję i poszerzyć świat zabawy.

Magazyn Cry Babies jest dedykowany dla dzieci w wieku od 3 lat, zapewniając bezpieczną i inspirującą rozrywkę, która rozwija wyobraźnię i uczy ważnych życiowych wartości. Zapraszamy do odkrywania uroku tej magicznej publikacji i wspólnej zabawy z uroczymi bohaterkami z krainy łez!

Najnowszy numer magazynu Cry Babies pełen jest kwiatów i kolorów.

W czasopiśmie czekają kolorowanka na leśnej łące prosto z krainy Cukrowej Waty! Rozwiąż test na ulubiony kwiatek, lawendę, mak lub lilię oraz zmierz się z wesołymi zadaniami na spostrzegawczość. Do wydania dołączyliśmy aż DWA PREZENTY: kwiatek-gwizdek oraz FIGURKA! Dla przedszkolaków to doskonałe dodatki, które zapewnią mnóstwo radości i zapoczątkują fascynującą kolekcję.

Cry Babies Magic Tears Magazyn

Magazyn Cry Babies Magic Tears to idealne rozwiązanie dla maluchów, które uwielbiają kolorową i kreatywną rozrywkę. Pozwala rozwijać wyobraźnię, pobudza ciekawość świata oraz uczy najmłodszych wartościowych umiejętności.

Zapraszamy do sięgania po ten pełen kwiatów i kolorów numer magazynu. Dołącz do wesołej zabawy w magicznym świecie Cry Babies lub sięgnij po jeden z wielu innych magazynów które Egmont ma w swojej ofercie.