Lifestyle blog

Gole wszech czasów

Dla chłopców i dziewczynek

Ostatnio jedna z osób, która czyta mojego bloga, zapytała dlaczego polecam tylko książki dla dziewczynek. Mam dwie córki, więc siłą rzeczy zaopatruje się w produkty dziewczęce. Raczej stronimy od Zorro czy Spidermena. Zdarzało nam się czasem, czytać komiksy, ale o smerfach. Kilka razy polecałam też książki EGMONT o piłkarzach. Tak więc rzadko bo rzadko, ale czasami było też coś dla chłopaków. Na przyszłość postaram się o więcej pozycji bardziej uniwersalnych. Mam nadzieję, że wtedy dużo częściej będziecie tutaj zaglądać. Dziś zapraszam Was na przegląd książki Gole wszech czasów.

Egmont dla chłopców

Wydawnictwo Egmont ma w ofercie całą serię książek o piłce nożnej. Seria piłkarskich biografii to niezbędnik każdego wielbiciela futbolu, zilustrowany kolorowymi zdjęciami z życia piłkarzy, a ubarwiony przezabawnymi opowieściami z boiska i nie tylko. Książki o niezwykłym talencie, sile marzeń i ciężkiej pracy. O piłce nożnej, dla której czasem trzeba poświęcić bardzo wiele. U mnie na blogu, można było przeczytać np. „Lewandowski wygrane marzenia”

Seria książek dla prawdziwego kibica piłki nożnej. Idealna na prezent czy nawet bez okazji. Mnóstwo pieknych i autentycznych zdjęc z boisk piłkarskich ucieszy nie jednego dużego jak i małego fana. Całą serię możecie sobie zobaczyć TUTAJ

Gole wszech czasów

Dziś chciałabym Wam pokazać, kolejną książkę z tej serii. Gole wszech czasów to książka, którą napisał Jarosław Kaczmarek, pięknie wydana z mnóstwem cudnych zdjęć. Na 208 stronach autor pokazał te najważniejsze i najpiękniejsze gole w historii piłki nożnej. Mój mąż jest wielkim fanem futbolu, tak więc ta pozycja szczególnie go ucieszyła. Zdecydowanie jest to obowiązkowa książka w każdej biblioteczce małego i dużego kibica.

Gole wszech czasów

Gole wszech czasów

Gole wszech czasów

Gole wszech czasów

Od Wydawnictwa

Kiedy pada gol w wielkim meczu, najwspanialsze zagrania zapisują się w futbolowym wszechczasie, który jest opowieścią. Posłuchajcie opowieści o niesamowitych golach i bohaterach stadionów. O golu wielkiej ciszy, o indiańskim dryblingu, o czarodziejskich butach! Przeżyjcie jeszcze raz wspaniałe zagrania Maradony i Messiego, Garrinchy i Pelégo, Ronaldo i Lewandowskiego. Opowieść jak piłka, liczy się tylko, kiedy jest w grze! W tej książce oprócz emocjonujących historii znajdziecie infografiki ilustrujące akcje na boisku, a na kolorowych zdjęciach zobaczycie, jak na przestrzeni lat zmieniał się świat piłki nożnej