Lifestyle blog

Literkowe przedszkole

Po wakacjach przychodzę do Was z nowymi propozycjami książek dla najmłodszych. Tym razem wspólnie z Wydawnictwem Egmont chciałabym Wam pokazać serię książek z akademii mądrego dziecka literkowe przedszkole. Dzięki niej najmłodsi poznają literki, oraz związane z nimi słówka. To doskonały sposób, aby przygotować dzieci do nauki czytania i pisania. Idealne będą dla wszystkich maluchów, które dopiero poznają litery.

Literkowe przedszkole

 

W nasze ręce trafiły książki z następującymi literami: F, G, H, I oraz J. Jak widzicie na powyższym zdjęciu, każda litera przyporządkowana jest do konkretnego wyrazu z którym się kojarzy. Bardzo ułatwia to naukę. Książki są małych rozmiarów,  mają około 12x14cm, są dosyć cienkie więc spokojnie można mieć je zawsze przy sobie np. podczas podróży. Literkowe przedszkole kryje w sobie nie tylko samą naukę. Wewnątrz znaleźć też można ciekawe historie, rebusy, czy zagadki, które z pewnością zatrzymają małego czytelnika na dłuższą chwilę. Wydawnictwo Egmont po raz kolejny zaskoczyło nas niewielką książką z fantastyczną treścią.

Literkowe przedszkole

 

Książeczki z serii literkowe przedszkole z pewnością spodobają się przedszkolakom, oraz dzieciom w wieku wczesnoszkolnym. To nie tylko nauka, ale także miłe spędzenie czasu podczas niesprzyjającej pogody. Książki z pewnością szybko się znudzą, ze względu na to, że są kolorowe i przyjemne w odbiorze dla młodego czytelnika. Jeżeli ta seria zrobiła na Was wrażenie, polecamy także inne z akademii mądrego dziecka. Sporo pisałam o nich na blogu. Uważam, że takie pozycje doskonale sprawdzą się na prezent. Są nie tylko pięknie wydane, ale każda bez wyjątku niesie za sobą przesłanie. Myślę, że warto mieć je w swojej biblioteczce.