Lifestyle blog

Książki o Minecraft – gratka dla fanów

Czy są tu wielbiciele Minecraft? Jeżeli tak, to pewnością zainteresują Was te książki. Dziś coś dla tych, którzy lubią tą niezwykła grę. Trzy niewątpliwie przydatne książki o Minecraft od Egmont, które pomogą Ci poznać tajniki tej niezwykłej gry.

Czym jest Minecraft?

To fantastyczna gra, w której każdy ma nieograniczone możliwości! Jej popularność wciąż rośnie, choć premierę miała już w 2009 roku. To gra w której można budować, tworzyć, atakować napotkane istoty – to fantastyczna rozgrywka, która zdobyła miliony fanów na całym świecie. Jeżeli i Ty jesteś jednym z nich, to z pewnością zainteresują Cię książki o Minecraft od Wydawnictwa Egmont, które powstały z myślą o wszystkich fanach. Napisane zostały przez ekspertów Mojanga dla wszystkich, dla których Minecraft to nie jest tylko zwyczajna gra.

książki o minecraft

Książki o Minecraft – coś dla graczy

Te książki o Minecraft są praktycznym niezbędnikiem dla wszystkich, którzy fascynują się tą grą. Dostarczą garść niezbędnej wiedzy na temat tego jak poruszać się w tym wirtualnym świecie. Dzięki nim, można poznać rady ekspertów i nauczyć się jak grać. Ksiązki są idealnym pomysłem na prezent, dla wszystkich lubiących tą grę. Bardzo ładnie wydane, w twardej oprawie, z pewnością każdemu się spodobają. Wewnątrz znaleźć można nie tylko praktyczne rady, ale mnóstwo kolorowych ilustracji. Książki o Minecraft dla każdego fana,  będą idealną propozycją.

A co w środku?

Jeżeli chcesz nauczyć się zaklęć, dowiedzieć się jak warzyć różne mikstury, lub jak zaklinać ekwipunek, to z pewnością musisz sięgnąć po Podręcznik zaklęć i mikstur. Natomiast jeżeli szukasz ogólnych informacji, rad specjalistów czy cennego źródła informacji, to Podręcznik minigier PvP będzie dla Ciebie idealny.

Ostatnią bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich fanów, będzie z pewnością fantastyczna książka Minecraft. Rocznik 2019. Duży format i twarda oprawa z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Wewnątrz znaleźć można zbiór wspomnień, niezwykłe przygody i ambitne pomysły graczy. To także mnóstwo wskazówek, przydatnych trików i wyzwań na 2019 rok.

Książki podarowałam zakochanemu w tej grze nastolatkowi, który z pewnością zrobi z nich użytek. Gra już bardzo długo i wszystkie trzy pozycje z pewnością pomogą mu w jeszcze lepszym poznaniu tajników tej gry.