Lifestyle blog

Bity – gryzak różowy i biały od Esska

Jak wiecie nawiązaliśmy bardzo ciekawą współpracę z firmą ESSKA. Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejny produkt, który miałyśmy okazje używać. Jest to Bity – gryzak różowy i biały
czyli komplet dwóch okrągłych gryzaczków.

Materiał  z którego są zrobione to termoplastyczny elastomer. Bardzo bezpieczny, bez szkodliwego BPA.
Można wybrać komplet dla dziewczynki biało-różowy taki jaki my mamy, lub niebiesko biały dla chłopca :) Zresztą zobaczcie sobie sami. Dostępne są TUTAJ
Gryzak jest bardzo elastyczny, nie tak miękki jak silikon, ale dla dziecka idealny. Na pewno maluch go nie przegryzie, nie uszkodzi ząbkami. Kolory są stonowane, dzięki temu dziecko bardziej skupia się na gryzieniu niż na zabawie.
Julka jakoś nigdy szczególnie nie przepadała za wszelkimi gryzakami. Żadne wodne, silikonowe czy inne nie były zbyt często używane przez moją córką. Zresztą starsza też nigdy nie korzystała.
 

 

Podobnie miała się sprawa jeżeli chodzi o gryzaczek z firmy ESSKA. Początkowo zainteresowała się nim na tyle by trochę pogryźć. Był to zupełnie nowy produkt, więc Julka chciała dokładnie go poznać. Nie miała problemu jeżeli chodzi o utrzymanie go w rączkach. Gryzak nie ślizgał się i nie wypadał z rąk. To niewątpliwie duży plus.
Niestety kiedy Julcia dokładnie obejrzała go z każdej strony,  straciła nim zainteresowanie :( Zaczęła używać jako kolejnej „normalnej” zabawki. Nie jest rzucony w kąt, ale nie jest też używany w prawidłowy sposób.

 

Mimo, iż moja córka nie korzysta z gryzaków, ja polecam ich zakup. Chociażby ze względu na wykonanie i materiał z którego są zrobione. Ja osobiście nie spotkałam się z podobnym produktem. Cena nie jest jakoś specjalnie wygórowana, a w komplecie są 2 szt.
Serdecznie zapraszam do zakupu http://esska.com.pl/shop/
Zapraszam Was także do zapoznania się z moją opinią o smoczkach TUTAJ

oraz o tasiemce do smoczków TUTAJ

Klikamy w logo i oglądamy co ESSKA ma w swojej ofercie :) Pamiętajcie, że na hasło kurczakptys macie zniżkę 10% :)

http://esska.com.pl/?utm_source=blog&utm_medium=kurczakptys&utm_campaign=blogerzy