Lifestyle blog

Czytanki dla malucha + konkurs

Chciałabym Wam dziś pokazać książki, Czytanki dla malucha od Wydawnictwa Egmont. Zobaczcie trzy tytuły, które z pewnością zainteresują niejednego malucha. Moja czterolatka z przyjemnością po nie sięga, są pełne kolorów, a co najważniejsze z okładek zerkają jej ulubieni bohaterowie.

Bing i przyjaciele

Dwie świetne pozycje z Bingiem w roli głównej, który z pewnością zaradzi małym dziecięcym problemom. „Pora spać”, to czytanka dla malucha, idealna przed snem. Tutaj główny bohater, musi zmierzyć się z problemem jakim jest mokry kocyk, z którym Bing niestety nie może pójść spać. Ulubiony kocyk został pomoczony w toalecie i wymaga wyprania. Jeżeli chcecie się dowiedzieć w jaki sposób Flop zaradził temu problemowi i jaki udział ma w tym wszystkim Króliś Tuliś, to koniecznie musicie przeczytać tą książeczkę.

Czytanki dla malucha

Czytanki dla malucha
Czytanki dla malucha „Pora spać”

„Wspólna zabawa”, to drugi egzemplarz z serii czytanki dla malucha. W tej książce dzieci zobaczą jak dzieląc się klockami, można wspaniale się bawić. Oczywiście nie wszystko idzie tak jak powinno. W pewnym momencie wieże z klocków zostaną zniszczone i pojawia się płacz. Jednak Flop na te smutki ma także znakomity pomysł. Ciekawi jaki? Koniecznie przeczytajcie tą książeczkę.

Czytanki dla malucha

Czytanki dla malucha
Czytanki dla malucha „Wspólna zabawa”

Masza i Niedźwiedź

Moje córki uwielbiają tą mała psotną dziewczynkę i jej nieodłącznego towarzysza Niedźwiedzia. Posiadamy pokaźną kolekcję bajek, kolorowanek i innych gadżetów z tymi bohaterami.  Tym razem dzieci będą miały okazję zobaczyć co świnka jest w stanie znieść, aby zatrzymać dla siebie piękny pomarańczowy listek, który znalazła na podwórku Maszy. Masza i Niedźwiedź, to kolejna propozycja z serii czytanki dla malucha. Przeczytajcie bardzo ciekawą historyjkę, gdzie głównym bohaterem tym razem jest chodząca poduszka.

Czytanki dla malucha

Czytanki dla malucha
Czytanki dla malucha „Masza i Niedźwiedź”

Czytanki dla malucha – konkurs

Jeżeli spodobały Wam się te książeczki, to zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, gdzie wygrać możecie właśnie te pozycje. Miejsce PIERWSZE to dwie książeczki, miejsce DRUGIE to jedna książeczka. Zadanie konkursowe nie jest trudne, ale wymaga odrobinkę zaangażowania.

Którego bohatera z przedstawionych książek Twoje dziecko lubi najbardziej. Pokaż to w wybrany przez siebie sposób, może być np. zdjęcie, obrazek, wierszyk czy po prostu ciekawy opis. Zdaję się na Waszą kreatywność.

Czytanki dla malucha
Czytanki dla malucha Bing i Masza i niedźwiedż

Wyniki

Bardzo dziękuję za udział w konkursie i tyle fantastycznych zgłoszeń. Zwycięzcom GRATULUJĘ i proszę w ciągu 3 dni o podanie danych do wysyłki nagrody. Jeżeli tych danych nie otrzymam nagroda przepada! Proszę pisać na e-mail karolina@wysmakowana.pl lub jako wiadomość prywatna na FB.

Oto zwycięzcy

Bajeczka o Maszy Patrycja G., która zrobiła fantastyczną rymowankę z rebusem
Bajeczki z Bingiem Kamila L., która napisała rymowankę, opowiastkę

Zasady Konkursu:

Konkurs w którym można wygrać czytanki dla malucha trwa od 19.08.2018 do 31.08.2018 do godziny 24.
Zwycięzcy zostaną wybrani do 7 dni po zakończeniu konkursu
Jedna osoba może dodać tylko jeden komentarz
Praca musi być Waszego autorstwa, nie może być nigdzie wcześniej publikowana
Komentarz musi być podpisany imieniem i nazwiskiem (chyba że wyświetla się w nazwie profilu)
Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca w ciągu 3 dni jest zobowiązany do podania swoich danych (w tym adresu oraz numeru telefonu) w celu wysyłki nagrody. Po tym czasie nagroda przepada.
Warunkiem udziału w zabawie jest poprawne wykonanie zadania konkursowego
Będę bardzo wdzięczna za udostępnienie informacji o konkursie na FB – tutaj znajdziecie post