Lifestyle blog

Bajki dla najmłodszych

Po raz kolejny przedstawiam Wam świetną serię książek dla młodych czytelników. Wielokrotnie już o nich pisałam na blogu, więc mogę Ci zagwarantować, że są idealne dla maluchów. Ostatnio pisałam o deszczyku i gwiazdach, tym razem przedstawię Wam również dwa tytuły z Akademii Mądrego Dziecka. Są to oczywiście pierwsze bajeczki z ruchomymi elementami, pięknie ilustrowane.

pierwsze bajeczki okładka

Pierwsze bajeczki – Hipopotamki i niedźwiadki

To niewątpliwie książki dla maluchów, które lubią zwierzątka. Pora na kąpiel hipopotamku to opowieść o małym hipciu, który wspólnie z mamą miło spędza czas podczas kąpieli. Mały hipopotamek świetnie się bawi, a następnie zasypia. Krótka historyjka znakomicie sprawdzi sie jako bajeczka na dobranoc. Dzień dobry niedźwiadku, to kolejna krótka historyjka dla maluszków. Widzimy tutaj małego niedźwiadka, który bawi się od samego rana, a następnie próbuje złowić rybki na obiadek. To fantastyczne pierwsze bajeczki, które z pewnością zainteresują każdego malucha.

W serii książek pierwsze bajeczki jest wiele ruchomych części, ciekawych opowiadań oraz mnóstwo kolorowych obrazków. Każdy znajdzie tu coś dla swojego dziecka. Ruchome elementy zapewnią dzieciom rozrywkę, a kolorowe ilustracje zachęcą do odkrywania ciekawych historyjek. Z pewnością maluch będą z ciekawością zaglądać do tych książek.