Lifestyle blog

Książki z ruchomymi elementami

Po raz kolejny przychodzę z fantastyczną serią książek dla najmłodszych czytelników. Już wiele razy pisałam o nich na blogu, tak więc możecie być pewni, że są idealne dla maluchów. Ostatnio pisałam o kotku i szczeniaczku, które super się sprawdziły na prezent dla małego Antosia. Zresztą zerknijcie sobie na wcześniejszy post. Tym razem pokażę Wam także dwa tytuły z serii Akademia Mądrego dziecka: Pod gwiazdami oraz Deszcz.

Niesamowity spacer – książki z ruchomymi elementami

To jest mega fajna publikacja z ruchomymi elementami, które zainteresują już najmłodszego czytelnika – ponieważ przygoda zaczyna się już od okładki. W środku znajdziesz całkiem spora ilość kolorowych ilustracji, oraz krótką, ale bardzo ciekawą historyjkę pełną ruchomych/przesuwanych elementów. W książce znajdziesz strony o zaokrągloonych rogach, które są wytrzymałe, ale najważniejsze, że  nie zrobią krzywdy dziecku. Ta pozycja jak wszystkie z tej serii jest odporna na dziecięce rączki i zabawy. Ciekawe i niesłychanie przyjemne obrazki spodobają się maluchom oraz starszym. Jeżeli poszukujecie czegoś idealnego na prezent, to z pewnością dobrze trafiliście.

W tej serii książek z ruchomymi elementami znaleźć można mnóstwo wartych uwagi tytułów. Każdy więc znajdzie tutaj coś dla swojego malucha. Ruchome elementy zainteresują dziecko, a kolorowe ilustracje zachęcają do poznania ciekawych historii,  więc dzieci z ciekawością będą sięgać po te książki.