Lifestyle blog

Pierwsze bajeczki

Dziś mam dla Was fantastyczną serię książek dla najmłodszych. Już kilkukrotnie pisałam o nich na blogu, tak więc w archiwum znajdziecie na prawdę dużo na ich temat. Tym razem pokażę Wam pierwsze bajeczki i dwa tytuły: „Dzień dobry kotku” oraz „Dzień dobry szczeniaczku„. Publikacje idealne dla dzieci, które lubią pieski i kotki. Dzięki nim najmłodsi będą mogli bliżej poznać zwierzęta oraz ich zwyczaje.

pierwsze bajeczki

Pierwsze bajeczki

Jest to fantastyczna książka z ruchomymi elementami. Wewnątrz znaleźć można mnóstwo kolorowych obrazków, oraz podstawowe informacje na temat zwierzątek. To nauka i zabawa w jednym. Grube sztywne karty o zaokrągloonych rogach nie zrobią krzywdy dziecku. Dzięki temu książka jest też bardziej odporna na dziecięce rączki i zabawy. Ciekawe i bardzo przyjemne ilustracje z pewnością przypadną do gustu małym odbiorcom. Zdecydowanie jest to dobra propozycja na prezent.

W serii Pierwsze bajeczki znaleźć można kilka ciekawych tytułów, więc z pewnością możecie je dostosować do zainteresowań malucha. Wszystkie mają ruchome elementy, więc dzieci z pewnością z ciekawością będą do nich zaglądać.