Lifestyle blog

Książeczki z naklejkami

Nie wiem jak to jest u Was, ale moje córki mają manię naklejkową, szczególnie ta starsza. Naklejki mamy wszędzie, począwszy od podłogi a skończywszy na suficie. Uwielbiają odklejać, naklejać i „ozdabiać” nimi meble i ubrania. Nie oszczędzają nikogo. W przedszkolu, dzieci mają zakaz przynoszenia naklejek, bo ciocie nie mogą sobie dać rady z dziesiątkami ozdób na różnych przedmiotach. Ostatnio EGMONT uszczęśliwił moje dziewczynki i otrzymały one książeczki z naklejkami.

Smerfy poszukiwacze zaginionej wioski, książeczki z naklejkami oraz zadania

książeczki z naklejkami

Jest to świetna pozycja dla wszystkich wielbicieli małych niebieskich stworków. Smerfetka na okładce zachęca do zajrzenia wewnątrz i zabawy. Na samym wierzchu było opakowanie ze świetnymi, grubymi naklejkami z wizerunkami Smerfów, jednak nie wytrzymały spotkania z Marysią. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ozdobiła się nimi od stóp do głów, zanim zdążyłam je sfotografować. Ocalała cała jedna sztuka, którą możecie podziwiać na zdjęciu poniżej.

książeczki z naklejkami

Wewnątrz książeczki znajduje się dość sporo zadań. Grupa wiekowa to raczej 6 lat+, moja córka nie ze wszystkimi zadaniami sobie poradziła. Labirynty, czy kolorowanie jest dość proste i przyjemne, ale sudoku czy wykreślanka słowna to już coś dla starszych dzieci.

Po za zadaniami jest to też książeczka z naklejkami, wewnątrz znajduje się dużo tradycyjnych naklejek z wizerunkami smerfów. Polecam każdemu małemu fanowi niebieskich ludków. Książeczkę możecie kupić TUTAJ

książeczki z naklejkami

książeczki z naklejkami

My little pony 600 naklejek

Naklejki i mnóstwo zadań, to kryje się wewnątrz kolorowej i kucykowej książeczki z naklejkami. Jest to niewątpliwie cudowny prezent dla każdej małej fanki tejże bajki. Książka prezentuje się na prawdę ładnie, mnóstwo kolorów i setki naklejek kuszą od samej okładki. Zadania do prostych nie należą, jednak z pomocą na pewno każde dziecko sobie poradzi. Są standardowe łamigłówki typu odgadywanie cieni, co nie pasuje czy labirynty. Jednak to co od samego początku przyciąga dziecięcy wzrok to 600 naklejek. Są duże i zupełnie małe, idealne do ozdoby dziecięcego pokoju. Zdecydowanie jesteśmy na TAK i polecamy. Książeczkę z naklejkami możecie kupić TUTAJ w przystępnej cenie.

książeczki z naklejkami

książeczki z naklejkami

książeczki z naklejkami

książeczki z naklejkami

książeczki z naklejkami

Pamiętam jak ja byłam dzieckiem i posiadanie naklejki ze swoim ulubionym bohaterem z bajki to było coś co każdy chciał mieć. Jak już się udało gdzieś znaleźć, czy dostać to żal było naklejać. Zazdroszczę dzieciakom, że teraz mogą mieć naklejek na pęczki i nie jest to towar, który ciężko dostać. Dziś książeczki z naklejkami są dostępne praktycznie w każdym sklepie … bardzo mi się to podoba :) A Wasze dzieci lubią naklejki? Kupujecie im podobne książeczki?

Zerknijcie sobie do księgarni Egmont, tam na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ogromny wybór książeczek z naklejkami i nie tylko, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

https://egmont.pl/