Lifestyle blog

Chrupki kukurydziane

Nie wiem jak jest u Was, ale moje córki przepadają wprost za wszelkimi chrupkami, chipsami i innymi tego typu przekąskami. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie które z nich mają paskudny skład, dlatego zwykle wybieram po prostu chrupki kukurydziane. Jako małe dzieciaczki bardzo je lubiły i zostało im to do dziś. W naszym domu są praktycznie „od zawsze” odkąd pojawiły się dzieci.

Wiadomo też nie od dziś, że jeżeli coś jemy często, to prędzej czy później po prostu to nam się znudzi. Tak też jest jeżeli chodzi o chrupki kukurydziane. Jednak na to znalazłam ostatnio doskonały sposób! Koniecznie przeczytajcie dalej.

chrupki kukurydziane gusto

Chrupki kukurydziane GUSTO

Odkryłyśmy je kilka dni temu i od tej pory dziewczyny nie mogą przestać jeść. Wiecie dlaczego? Bo nie są to takie zwykłe najzwyklejsze chrupki, których pełno w każdym sklepie. Mają kilka fantastycznych cech, które przemawiają na TAK! Przede wszystkim są wykonane w z naturalnych składników, co ważne dla mnie i dla moich dzieci, nie kleją się. Ręce pozostają czyste, buzia jest idealna a i zęby nie są obklejone. Moje dziewczyny zwykle jak się dosiądą do opakowania to potrafią zjeść całe, jednak jeżeli coś w tej paczce zostanie, to mam gwarancję, że za parę godzin chrupki kukurydziane będą tak samo chrupkie jak w momencie otwarcia. No i jeszcze jedna ważna rzecz, która strasznie przypadła do gustu nie tylko moim córkom, ale całej rodzinie, to zróżnicowanie smaków. Tak więc po za klasycznymi, mamy także chrupki kukurydziane o smaku paprykowym i serowym oraz chrupki kukurydziane o smaku pomarańczowym i malinowym w czekoladzie. Nie będę ukrywać, że te ostatnie szczególnie mi przypadły do gustu. Mała paczuszka idealnie mieści się do torebki, a to znaczy że zawsze można je mieć przy sobie.

Jeżeli zobaczycie gdzieś w sklepie chrupki kukurydziane Gusto Pufeleti to koniecznie kupcie, będziecie zachwyceni smakiem i jakością. My ze swojej strony serdecznie polecamy!