Lifestyle blog

Piłka nożna książki nie tylko dla fanów

Jako, że mam w domu dwie córki rzadko można u mnie poczytać o chłopięcych zabawkach czy książkach. Jednak kolejny raz już, specjalnie dla wszystkich małych i dużych miłośników piłki nożnej prezentuję serię własnie o tej wspaniałej dyscyplinie sportu. Kto lubi tego typu pozycje, to serdecznie zapraszam do poczytania. Akurat przed nami mistrzostwa, więc piłka nożna jest pewnie tematem numer jeden w wielu domach.

Serię tych książek od Wydawnictwa Egmont znamy już od dłuższego czasu. Pisałam o nich już wcześniej TUTAJ i TUTAJ i jeszcze w kilku innych miejscach. Jeżeli macie w domu małego lub dużego fana książki te z pewnością będą dla nich fajną formą spędzania czasu.

piłka nożna ksiązki nie tylko dla fanów

Książki idealne na prezent

Jeżeli wśród Was są jacyś wierni fani futbolu, to z pewnością zainteresują Was te dwie pozycje od EGMONT Piszczek. Co na prawdę jest ważne oraz Real. Królewska drużyna. Ci dla których piłka nożna jest czymś więcej, z pewnością będą zachwyceni tymi tytułami. Książki są pięknie wydane, bogato ilustrowane z realnymi fotografiami. Kolorowa okładka zachęca, aby zajrzeć do środka, a ciekawe i wciągające, prawdziwe historie z pewnością wciągną małego i dużego.

Łukasz Piszczek

Myślę, że nawet osoby dla których piłka nożna nie jest w kręgu zainteresowań znają tego wspaniałego piłkarza. Ten 33-latek jest z pewnością niezastąpionym obrońcą reprezentacji Polski, a do tego legendą Niemieckiego klubu Borussia Dortmund. W książce znaleźć można sporą dawkę informacji, które z pewnością zainteresują każdego fana. Oczywiście opisy wzbogacone są świetnymi, prawdziwymi zdjęciami z meczów czy treningów. Myślę, że dla każdego małego i dużego znajdzie się w książce coś interesującego i cennego. Z pewnością warto mieć ją w swojej biblioteczce.

 

Real. Królewska drużyna

To z pewnością idealna pozycja dla wszystkich, którzy interesują się futbolem. Ten przewodnik opowiada fantastyczną historię klubu, która oczywiście jest wzbogacona sporą dawką fotografii piłkarzy, meczów, trofeów itp. Warto podarować ją komuś, dla kogo piłka nożna ma w życiu duże znaczenie. Pięknie wydana, będzie zapewne znakomitą formą prezentu dla kogoś, kto interesuje się sportem. U mnie zapalonym kibicem jest mąż i to z myślą o nim kolekcjonuję serię tych książek.