Lifestyle blog

Świat obok świata mroczna baśń

Zwykle na moim blogu goszczą gry i książki dla dzieci. Tym razem jednak mam dla Was coś zupełnie innego. Chciałabym Wam pokazać mroczną baśń dla młodzieży Disneya pt: Świat obok świata. Książka fantastycznie buduje klimat już od samego początku. Czarna okładka z turkusowymi literami sugeruje, że zawartość jest bardzo ciekawa i klimatyczna. Zachęcam wszystkich, aby zajrzeć do środka i poznać tą niezwykłą historię.

Świat obok świata mroczna baśń

Świat obok świata mroczna baśń

Świat obok świata mroczna baśń

Świat obok świata

Ta książka od razu zwraca na siebie uwagę, gruba w czarnej oprawie znakomicie działa na wyobraźnię. Idealnie sprawdzi się dla młodzieży szkolnej. Fabuła bardziej przypadnie do gustu dziewczętom, które znają historię małej syrenki. Na 413 stronach czeka mroczna historia o złowrogiej wiedźmie morskiej, która pokonała małą syrenkę Arielkę i zabiła króla Trytona. Świat obok świata będzie doskonałym prezentem, szczególnie jeżeli przeznaczona będzie dla fanki małej syrenki. Historia o władzy, miłości i syrenie, która chciałaby odzyskać swój głos z pewnością przypadnie do gustu każdej dorastającej dziewczynie.

Ta książka to doskonała opowieść dla starszych dzieci, jednak jeżeli interesuje Was coś dla młodszych to zerknijcie na nasze ostatnie propozycje, czyli zeszyty z naklejkami od Egmont.