Lifestyle blog

Książki dla dzieci z naklejkami

Seria Akademia mądrego dziecka jest nam bardzo dobrze znana. Mamy sporą kolekcję tych książek, zresztą często Wam o nich pisze. Pamiętacie książeczki z dziurką? Dziś mam dla Was coś zupełnie innego.  Ostatnio trafiły w nasze ręce książki dla dzieci z naklejkami, które przeznaczone są dla najmłodszych uczniów. Będą z pewnością pomocne w nauce. Dzięki nim dziecko nie tylko szybko przyswoi potrzebną wiedzę, ale także doskonale będzie się przy tym bawiło.

Która godzina?

Fantastyczna książka, dzięki której dzieci opanują trudną sztukę odczytywania godzin. Forma zeszytu z naklejkami doskonale sprawdzi się nie tylko do nauki. Wewnątrz znajduje się duży plakat, który można powiesić w pokoju dziecięcym. Dzięki temu dziecko cały czas, nawet nieświadomie będzie mogło zerkać na godziny, co na pewno szybko przyczyni się do szybkiego przyswojenia wiedzy. Która godzina, to książka dla dzieci, która idealnie sprawdzi się podczas wspólnej zabawy. Książki dla dzieci z naklejkami zawierają szereg zadań do wykonania, właśnie z zakresu czasu i godzin.

Tabliczka mnożenia

Ta książki dla dzieci z naklejkami z pewnością będzie doskonałą pomocą przy opanowaniu nie prostej sztuki mnożenia. Oczywiście, aby pojąć tabliczkę mnożenia, nie wystarczy sama książka, będzie ona jednak doskonałą pomocą. Ćwiczenia przyczynią się do przyswojenia podstawowych informacji, a zestaw 170 naklejek, sprawi że nauka będzie też zabawą. Jeżeli Twoje dziecko poznaje akurat tabliczkę mnożenia, myślę że ten zeszyt z naklejkami będzie fajną alternatywą, do tradycyjnego poznawania tych działań.

Flagi świata

Ten atlas z naklejkami będzie idealną propozycję dla wszystkich dzieci, które interesują geografią. Dzięki niej poznać można flagi poszczególnych państw, oraz znaleźć ciekawostki z nimi związane. Ta książka, to jednak nie tylko same flagi. Wewnątrz kryją się też mapy, oraz informacje na temat krajów. Całość uzupełniona jest kolorowymi ilustracjami oraz dodatkowymi wiadomościami o najważniejszych miejscach i wydarzeniach. Flagi świata, to doskonała książka dla dzieci z naklejkami, idealna dla wszystkich, którzy fascynują się taką tematyką.

Książki dla dzieci z naklejkami

Jeżeli chcecie w nieco inny sposób pomóc Waszym dzieciom w przyswojeniu wiedzy, to takie zeszyty z naklejkami będą doskonałym pomysłem. Nauka nie zawsze jest przyjemna, szczególnie jeżeli dany temat jest ciężki. Warto wtedy sięgnąć, po coś co pomoże, ale nie będzie kojarzyło się tylko i wyłącznie z nauką. Naklejki, kolorowe ilustracje czy duże plakaty, na pewno będą doskonałym urozmaiceniem w nauce. Książki dla dzieci z naklejkami, są też doskonałym pomysłem na prezent z różnych okazji.

Co o nich myślicie? Spodobałyby się Waszym dzieciom?