Lifestyle blog

Pędzące żółwie Extreme

Odkrywając coś nowego, warto czasem wrócić do znanych i lubianych tytułów, które przeszły metamorfozę i wróciły w jeszcze lepszej odsłonie. Pewnie pamiętacie mój wcześniejszy wpis o grze „Pędzące żółwie” – tej uroczej i ekscytującej rozgrywce, w której żółwie rywalizują o soczystą sałatę. Dziś mam dla was ekscytującą wiadomość: „Pędzące żółwie” powróciły w kolejnej wersji, która przynosi ze sobą nowe wyzwania i niesamowite przygody!

Jeśli wcześniej zachwycaliście się tym tytułem, teraz warto dać mu kolejną szansę, bo gra została odświeżona i wzbogacona o fascynujące elementy, które z pewnością zachwycą zarówno starych fanów, jak i nowych graczy. Dzieci na pewno pokochają tę nową odsłonę, pełną ekstremalnych wyzwań i niezapomnianych emocji. Czas rozpocząć kolejną fascynującą przygodę z żółwiami w roli głównej!

Pędzące żółwie Extreme

Żółwie ponownie rozpoczynają rywalizację w ekstremalnym wyścigu o zieloną sałatę, ale tym razem stawią czoła jeszcze większym wyzwaniom!

Sześć żółwi, czyli sześciu odważnych graczy, wyrusza na znacznie bardziej wymagającą trasę, wypełnioną zaskakującymi pułapkami przygotowanymi przez przebiegłe krety. Nie jest to zwykły wyścig, ponieważ żółwie będą musiały pokonać długą rzekę i uniknąć podstępnego lisa, czyhającego w gęstwinie krzaków. A to jeszcze nie wszystko! Gra zawiera także wyjątkowe power-upy, takie jak czarny żółw, tajemniczy czarny kruk i karty, które pozwalają graczom na aktywację trybu turbo, co wprowadza chaos w plany przeciwników. To prawdziwa uczta dla miłośników wyścigów!

W nowej, ekstremalnej odsłonie popularnej gry „Pędzące żółwie” zapraszamy was do przeżycia adrenaliny na zupełnie nowym poziomie. Dzięki nowym turbo-dodatkom prędkość osiąga naprawdę szalony poziom, a żółwie wyposażone są w profesjonalne kaski i stylowe gogle, zapewniając tym samym bezpieczeństwo naszych śmiałków na trasie!

Szukajcie gry na stronie Egmont – tam znajdziecie też mnóstwo innych mega ciekawych tytułów.