Lifestyle blog

Miron w pułapce

Dziś mam dla Was bardzo ciekawą propozycję książki dla dzieci. Jako, że moje córki bardzo lubią foki uszczęśliwiłam je tym razem propozycją o ich ulubionych zwierzętach. Przed nami jeszcze wyprawa do fokarium, więc ta pozycja idealnie nam przypasowała. Wydawnictwo Harper Kids po raz któryś już gości w naszej biblioteczce i z pewnością tak jak większość książek i ta będzie czytana wiele razy.

Akademia mądrego dziecka

To fantastyczna seria książek dla dzieci, dzięki którym najmłodsi mogą uczyć się poprzez zabawę. W serii znaleźć można propozycje dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami, jak i dla tych którzy już samodzielnie czytają. U mnie na blogu już wielokrotnie pokazywałam propozycje z akademii mądrego dziecka, tak więc zachęcam Was do przejrzenia wcześniejszych wpisów. Bardzo polecamy serię o arktyce i oceanach. Do dziś chętnie po nie sięgamy. Gdy córki były młodsze to z przyjemnością oglądały serie pierwsze bajeczki.

Miron w pułapce

Ksiązka z bardzo ciekawej serii „Pomóż mi przetrwać”. To historia o foce, która urodziła się w naszym Morzu Bałtyckim. Jednak pewnego dnia Miron zaplątał się w sieć rybacką, czy uda mu się wydostać z tej sieci? Koniecznie musicie sprawdzić czytając tą bardzo ciekawą, edukacyjno-ekologiczną opowieść. Z pewnością jest to taka pozycja, po której można przeprowadzić z dzieckiem bardzo ciekawą i pouczającą rozmowę. Dzieci z tej ksiązki dowiedzą się m.in dlaczego nie powinno zaśmiecać się planety, oraz będą mogły dowiedzieć się ciekawostek na temat fok.

Zdecydowanie polecam!