Lifestyle blog

Pudełko pełne zabawy

Dzisiaj chciałam Wam pokazać coś dzięki czemu można zając dziecko na dłuższą chwilę. Moja sześciolatka z ochotą zabrała się za otwieranie pudełka i była bardzo zadowolona z tego co tam znalazła. Jako mała fanka wszelkich układanek i puzzli z ochota zabrała się do rozpracowywania tych nowopoznanych, podłużnych klocków.

Zwierzęta. Akademia mądrego dziecka.

Z tej serii posiadamy najczęściej książki, kilka dni wcześniej pokazywałam Wam jedną z nich, był to „Miron w pułapce”. Wcześniej mogliście też poznać gry z Akademii mądrego dziecka, które są przeznaczone dla dzieci już od drugiego roku życia. Tym razem trafiło nam się fantastyczne „Pudełko pełne zabawy” w którym znalazły się podłużne puzzle ze zwierzętami oraz książeczka (raczej broszura) na temat tych zwierząt. Grube kartonowe elementy układanki są dwustronne, więc ułożenie ich mniejszemu dziecku może przysporzyć trochę problemu. Natomiast są bardzo wytrzymałe. U nas przy wielokrotnym już układaniu nic się z nimi nie dzieje. Tak więc nawet maluch może się nimi pobawić. Z książeczki dowiemy się natomiast ciekawostek na temat zwierząt, które przedstawione są jako bardzo łatwe rymowanki.

Pudełko pełne zabawy z pewnością spodoba się młodszym jak i starszym dzieciom. Gwarantuję, że pobawią się tym dłużej niż jeden raz. Puzzle są bardzo kolorowe i przyciągną dziecięce spojrzenie.