Lifestyle blog

Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych

Dziś chciałabym Wam pokazać świetną i magiczną książkę w dokładnym tego słowa znaczeniu. Ostatnio Wydawnictwo Egmont zaciekawiło nas swoją niezwykłą propozycją dla dzieci „Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych. Pięknie wydana książka w grubej sztywnej oprawie liczy sobie 112 stron. Jej autorem jest znany na całym świecie iluzjonista Joshua Jay, który sztuki iluzji uczy już od lat. W swoim fachu jest po prostu najlepszy. Zerknijcie co ciekawego można znaleźć w tej pełnej magii książce o najprawdziwszej sztuce iluzji.

Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych

W książce znajdziecie opis 25 zdumiewających sztuczek, które zapewne każdy z nas widział np. na szklanym ekranie. Wszelkie tajemnice zostają odkryte, a Twoje dziecko (pewnie z Twoją niewielką pomocą) będzie umiało samo zaprezentować na przykład lewitującego brata czy sprawić, że filiżanka po prostu zniknie! Jeżeli myślisz, że to wszystko jest niemożliwe to jesteś w błędzie. Ty i Twoje dziecko możecie się fantastycznie bawić i razem tworzyć iluzję. Takie książki dla dzieci z pewnością powinny znaleźć się w Waszej biblioteczce.

Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych

Jak to działa?

Książka Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych, pokaże Ci wszystko od początku do końca. Przeczytasz co jest potrzebne do wykonania konkretnej sztuczki, a nawet na obrazkach zobaczysz w jaki sposób ją zaprezentować. W poszczególnych podpunktach wyjaśnione jest dokładnie co, gdzie i kiedy zrobić, żeby wszystko wyglądało wiarygodnie i prawdziwie.

Uwaga dla rodziców

Magia to siła. Wasze dziecko nie tylko będzie czytało, ćwiczyło, wchodziło w interakcję z dorosłymi i rówieśnikami. Także nauczy się publicznie przemawiać, oraz nabierze pewności siebie. 25 megasztuczek dla młodych iluzjonistów, to fantastyczna książka dla dzieci z którą na pewno nie będziecie się nudzić. Czy potrafisz wyczarować jajko, sprawić, aby ktoś lewitował albo teleportować szklankę soku? Myślisz, że to niemożliwe? Zapomnij, że takie słowo istnieje. Odtąd możesz wszystko! Peleryna, czy cylinder to jedynie efektowne dodatki, tutaj liczą się wiedza, spryt i odpowiednie przygotowanie spektaklu. Ta książka dla dzieci pokaże Ci co i jak. Dzięki niej nie tylko nauczysz się najlepszych sztuczek, lecz także zrozumiesz na jakiej zasadzie działają. To czysta (meta)fizyka.

Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych

Czy warto?

Odpowiedź jest jedna – zdecydowanie warto. Ciężko mnie czymś zaskoczyć i zadziwić, a Egmont to własnie zrobił. Książka Megasztuczki dla małych magików czyli 25 sztuczek iluzjonistycznych, idealnie nadaje się na prezent i z pewnością ucieszy się z niej nie jedno dziecko. Przeznaczona jest raczej do dzieci w wieku szkolnym. Takich które potrafią już dobrze czytać ze zrozumieniem tekstu, bo to w tej książce jest bardzo ważne. Megasztuczki dla małych magików, to także znakomita propozycja dla nas dorosłych. Takie pokazy iluzjonistyczne z pewnością udoskonalą nie jedno spotkanie ze znajomymi. Tego typu książki dla dzieci, nie tylko bawią, ale także uczą.