Książki dla najmłodszych 2


Dziś chciałabym Wam bliżej pokazać książki dla najmłodszych od Wydawnictwa Egmont. Jest to seria stworzona specjalnie dla dzieci, które zaczynają odkrywać świat liczb czy kolorów. Bardzo ładnie wydane książki z pewnością umilą czas spędzony na wspólnym oglądaniu i nauce.

Liczby i Kolory

To książeczki w której nasze dziecko poznaje liczby od 1 do 10 oraz popularne kolory. Ładne ilustracje i napisy w kilku językach np. po angielsku czy francusku, to świetna zabawa, a zarazem nauka. Na 24 stronach znajdziemy ilustracje Marianny Oklejak, która znana jest chociażby z popularnej serii książek „Basia” napisanej przez Zofię Stanecką, a wydanej przez Egmont. Ilustracje są kolorowe, jednak nie są przesadzone, na pewno nie odwrócą uwagi naszego dziecka od tego co najważniejsze. Strony są grube, rogi zaokrąglone, tak więc z pewnością nawet mniejsze dziecko nie będzie miało problemów z przewróceniem kartki.

Książki dla najmłodszych

Książki dla najmłodszych Książki dla najmłodszych Książki dla najmłodszych Książki dla najmłodszychKsiążki dla najmłodszychKsiążki dla najmłodszych

Książki dla najmłodszych

Zdecydowanie polecamy książeczki młodszym dzieciom tak 2-3 letnim. Myślę, że będą znakomitym prezentem dla maluszka który dopiero poznaje kolory czy liczby. Wydawnictwo podaje, że jest to pozycja odpowiednia także dla dzieci 4-letnich, jednak uważam, że zdecydowanie bardziej przeznaczona jest dla tych młodszych. Książeczka „Liczby” oraz „Kolory” dostępna TUTAJ i TUTAJ. Warto zajrzeć, być może inne tytuły także przypadną Wam do gustu.

  • Ania Kowalik

    Świetne książeczki idealne dla maluszków, a wydawnictwo znam – wspaniłe pozycje można kupić za nie duże pieniążki.

    • fajne i kolorowe ksiązeczki, idealne dla maluchów, a na stronie można trafić na prawdę fajne książeczki za małe pieniązki.