Książki dla najmłodszych

Dziś chciałabym Wam bliżej pokazać książki dla najmłodszych od Wydawnictwa Egmont. Jest to seria stworzona specjalnie dla dzieci, które zaczynają odkrywać świat liczb czy kolorów. Bardzo ładnie wydane książki z pewnością umilą czas spędzony na wspólnym oglądaniu i nauce.

Liczby i Kolory

To książeczki w której nasze dziecko poznaje liczby od 1 do 10 oraz popularne kolory. Ładne ilustracje i napisy w kilku językach np. po angielsku czy francusku, to świetna zabawa, a zarazem nauka. Na 24 stronach znajdziemy ilustracje Marianny Oklejak, która znana jest chociażby z popularnej serii książek „Basia” napisanej przez Zofię Stanecką, a wydanej przez Egmont. Ilustracje są kolorowe, jednak nie są przesadzone, na pewno nie odwrócą uwagi naszego dziecka od tego co najważniejsze. Strony są grube, rogi zaokrąglone, tak więc z pewnością nawet mniejsze dziecko nie będzie miało problemów z przewróceniem kartki.

 

 

Książki dla najmłodszych

Zdecydowanie polecamy książeczki młodszym dzieciom tak 2-3 letnim. Myślę, że będą znakomitym prezentem dla maluszka który dopiero poznaje kolory czy liczby. Wydawnictwo podaje, że jest to pozycja odpowiednia także dla dzieci 4-letnich, jednak uważam, że zdecydowanie bardziej przeznaczona jest dla tych młodszych. Książeczka „Liczby” oraz „Kolory” dostępna TUTAJ i TUTAJ. Warto zajrzeć, być może inne tytuły także przypadną Wam do gustu.

  • Ania Kowalik

    Świetne książeczki idealne dla maluszków, a wydawnictwo znam – wspaniłe pozycje można kupić za nie duże pieniążki.

    • fajne i kolorowe ksiązeczki, idealne dla maluchów, a na stronie można trafić na prawdę fajne książeczki za małe pieniązki.

  • pieknie wydane! podoba mi sie tez to, ze kazda liczba pojawia sie w kilku jezykach- warto taka ciekawosc zaszczepic w dziecku juz bardzo wczesnie :)