Lifestyle blog

Poznajemy świat

Dawno nie było na blogu nic dla najmłodszych. Tak więc nadrabiam. Dziś mam dla Was dwie książki od Harperkids z serii Poznajemy świat Akademia Mądrego Dziecka. To fantastyczne połączenie wysokiej jakości książeczki w sztywnej oprawie z układanką w formie kolorowych obrazków. Całość prezentuje się elegancko i bardzo zachęcająco

Poznajemy świat – Pojazdy i Farma

Jako, że mam w rodzinie małego wielbiciela aut i zwierzątek zdecydowałam się na dwie pozycje z serii poznajemy świat. Jedną z nich są Pojazdy która znakomicie sprawdzi się u maluchów około dwuletnich. To kolejna propozycja z serii Poznajemy Świat Akademii Mądrego Dziecka. W bardzo wygodnym, sztywnym etui znajduje się książka z grubymi kartkami i z 12 znaczkami, w sumie to takie puzzle. Dzięki temu wszystko jest schludnie zapakowane, a podczas zabawy z dzieckiem nie zgubisz żadnego elementu. Książeczka zawiera krótkie komendy, które zachęcają małe dzieci do zabawy. Maluch ma za zadanie naśladować dźwięk karetki czy wskazać na obrazku lawetę. Każda strona zawiera 3 otwory w które należy włożyć odpowiedni klocek.

pojazdy akademia mądrego dziecka
pojazdy akademia mądrego dziecka

Dokładnie ta sama sytuacje jest, jeśli chodzi o tytuł Farma. To także seria poznajemy świat. Książeczka i 12 puzzli zapakowana w etui czeka już aby zajrzeć do środka. Tutaj pokazane są zwierzęta oraz przedmioty które można spotkać na farmie. Maluch musi wskazać, czy pokazać dźwięk traktora.

farma akademia madrego dziecka

Jeżeli szukacie czegoś odpowiedniego na prezent dla maluszka, to polecam Wam te książki z puzzlami. Ładnie i solidnie wykonane, na pewno przetrwają w rączkach małego odkrywcy. Warto też przejrzeć inne książki z serii poznajemy świat z Akademii Mądrego Dziecka. Wybór jest ogromny a ja na swoim blogu już wielokrotnie pisałam na ich temat. Zerknijcie może na książkę z ruchomymi elementami.
lub jeśli macie w domu małych odkrywców to u nas furorę zrobiły te pudełka