Lifestyle blog

Książeczki z naklejkami

Moja 7 letnia córka, to wielka fanka króliczka Binga. Kiedyś przypadkowo trafiła na bajkę w TV i od tego czasu Bing gości u nas w domu nie tylko na ekranie telewizora. Posiadamy kilka świetnych tytułów z Bingiem w roli głównej. Tym razem w nasze ręce trafił zeszyt kolorowanka z naklejkami ze wspomnianym króliczkiem, a także zabawy i zadania z naklejkami, gdzie głowni bohaterowie to Smerfy. Wszystkie te cudowności od Haper Kids.

kolorowanki egmont harer kids

Bing. koloruj i naklejaj

Ten zeszyt od Harper Kids to prawdziwa gratka dla każdego małego fana Binga. Wewnątrz znaleźć można kilka dużych obrazków do pokolorowania z Bingiem oraz jego przyjaciółmi. Każdy pokolorowany obrazek dodatkowo możemy ozdobić wybraną naklejką. Pozostałe naklejki z pewnością ozdobią nie jeden dziecięcy pokój. Bing i jego przyjaciele sprawią, że dzień będzie udany, a czas spędzony na kolorowaniu upłynie bardzo przyjemnie. Moja córka w jeden zimowy dzień rozpracowała cały zeszyt, tak więc wiem, że i Waszym dzieciom na pewno się spodoba.

bing kolorowanka harper kids

Smerfy. Zabawy i zadania do kolorowania

Nie znam dziecka, które nie lubiło by małych niebieskich stworków, które żyją w lesie i uciekają przed wstrętnym Gargamelem. Wewnątrz tego zeszytu znajdziemy spora dawkę zadań i łamigłówek do rozwiązania. Oczywiście na samym srodku znaleźć też można porcję naklejek, które wykorzystać należy w tej książeczce, ale coś też pozostanie jeszcze do zabawy i naklejania. U nas smerfami ozdobiony został piórnik i plecak. Zadania nie są trudne, jednak wymagają od dziecka odrobiny logicznego myślenia. Moja córka poradziła sobie bez problemu, choć musiałam rozwiązywać zadania razem z nią. Kolorowe ilustracje smerfów zachęcają maluchy do wspólnej zabawy. Smerfy zabawy i zadania do kolorowania, to doskonały sposób na wspólne spędzanie zimowych wieczorów.

smerfy zadania harper kids