Lifestyle blog

Złota księga bajek dla najmłodszych

Moje dziewczyny uwielbiają książki, w naszej biblioteczce znajduje się sporo ciekawych tytułów. Ostatnio znaleźć w niej można także nowości od Egmont z Bingiem, oraz Maszą i Niedźwiedziem. Złota księga bajek to nie lada gratka dla wszystkich małych fanów. Jeżeli Wasze dzieci lubią tych bohaterów, to z pewnością powinniście je zobaczyć.

"<yoastmark

Złota księga bajek

To bardzo ładnie wydane książki dla dzieci, przepełnione fantastycznymi ilustracjami. Miękka okładka z której zerkają ulubieni bohaterowie z pewnością zachęca małych czytelników, aby zajrzeć do środka. Wewnątrz znaleźć można opowiadania przeznaczone dla wszystkich dzieci, które lubą Binga oraz Maszę. Myślę, że mogą spodobać się wszystkim niezależnie od wieku.

Bing

Książka o króliczku bardziej zafascynowała moją 4 latkę, ponieważ w środku jest znacznie więcej ilustracji niż tekstu. Starszej córce też  Bing przypadł do gustu, ponieważ teksty napisane są dużymi literami i łatwiej było jej czytać. Książka dla dzieci oparta jest na odcinkach znanego serialu telewizyjnego, tak więc jeżeli Wasze maluchy oglądają, to na pewno przypadnie im do gustu. Mimo, że moje dziewczyny nie widziały serialu, a Binga poznały poprzez książki to i tak bardzo go polubiły. Myślę, że Złota księga bajek z Bingiem, to świetny pomysł na prezent dla maluchów, szczególnie dla przedszkolaków. Zresztą uważam, że książki dla dzieci są zawsze trafionym prezentem na wszystkie okazje oraz bez okazji.

 

Złota księga bajek z Maszą i Niedźwiedziem

To 318 stron przepełnionych fantastycznymi i nowymi opowiadaniami z Maszą i Niedźwiedziem. Czternaście świetnych opowieści znakomicie sprawdza się do poczytania przed snem. Jeżeli Wasze maluchy nie znają jeszcze tych opowiadań to nic straconego. Początek książki, to przedstawienie wszystkich bohaterów, którzy powiązani są z przesympatyczną psotnicą jaką jest Masza.

A Wy jakie książki dla dzieci polecacie? Macie jakieś ulubione tytuły? Chętnie wzbogacimy naszą biblioteczkę o inne ciekawe pozycje. Koniecznie dajcie znać i napiszcie co polecacie. Lubimy takie książeczki, które poza tekstem mają także sporą dawką ładnych ilustracji.