Lifestyle blog

Świat kucyków

Prezent

Wspaniały świat kucyków moja córka otrzymała w tym roku pod choinkę. Opakowanie wygląda jak duża gruba książka. Jednak wewnątrz kryje się dużo wspaniałości. Marysia była zachwycona zawartością, nigdy nie miała do czynienia z czymś podobnym, więc sporo czasu spędziła na zabawie. Ciekawi jesteście jak wygląda świat kucyków? Zapraszam do poczytania i oglądania.

Opakowanie

Tak jak wspomniałam wyżej, całość wygląda jak duża, gruba książka. W rzeczywistości jest to opakowanie, które ma w sobie kilka niespodzianek. Jest wykonane z grubego i twardego materiału, lakierowane i bardzo kolorowe. Zachęca, aby od razu zajrzeć do środka. W małym okienku na dole, ukryta jest limitowana wersja kucyka Applejack. Moja córka od razu go wyciągnęła, tak więc nawet nie udało mi się pstryknąć fotki.

Świat kucyków

Co kryje pudełko?

Każda wielbicielka tej bajki, na pewno będzie zachwycona mając swój własny świat kucyków. Pudełko kryje w sobie kilka elementów

  • puzzlową matę
  • modele domków
  • przewodnik po mieście
  • limitowana figurka Applejack

Świat kucyków

Świat kucyków

Świat kucyków

Od producenta

Klika słów od producenta: Świat kucyków bez tajemnic! Dzięki niesamowitej zawartości tego pudełka wyruszysz w podróż swoich marzeń i poznasz wszystkie sekrety Ponyville. Puzzlowa mata i modele domków pozwolą ci poczuć się zupełnie jak w kucykowym świecie, a przewodnik po mieście pozwoli ci odwiedzić jego najciekawsze zakamarki. Limitowana figurka Applejack sprawi, że odgrywanie twoich ulubionych scenek z serialu i książek będzie jeszcze fajniejsze!

Podsumowując

Moja córka ma prawie 6 lat. Kucyki to jej świat. Ma ich na prawdę sporą kolekcję. Wspaniały świat kucyków, był dla niej idealnym prezentem. Spodobał jej się cały zestaw i zajął ją na długi czas. Oczywiście nie obeszło się bez mojej pomocy przy składaniu domku, ale była to czysta przyjemność. Za moich czasów nie było takich zabawek :) Zdecydowanie polecam ten zestaw np. na prezent. Każda dziewczynka lubiąca kucyki pony na pewno będzie bardzo zadowolona.

Jesteśmy bardzo zadowolone, EGMONT sprawił, że Marysia po raz kolejny była zachwycona.