Lifestyle blog

Okrycie kąpielowe od MEKIDDO – (nie)zwykły ręcznik dla dziecka.

Kąpiel u nas to istne szaleństwo. Obydwie dziewczyny uwielbiają pluskać się w wodzie…Marysia potrafi siedzieć w wannie nawet 30 minut i bawić się swoimi zabawkami – niekoniecznie kąpielowymi ;) z młodszą raczej problemu nie mam – wyciągam i już. Oczywiście w obydwu przypadkach zwykle jest płacz, że to już. Jednak ile można…łazienka zwykle pływa i sprzątanie tego, to wcale nie lekka praca. Po kąpieli obowiązkowo obydwie dziewczyny „zawijam” w ręcznik – oczywiście z kapturkiem. Julka jeszcze nie ma włosków, więc dla niej muszę szczególnie mieć ręcznik z kapturem. Z racji tego, że najbardziej znane firmy produkujące akcesoria dla dzieci mają takie okrycia w swojej ofercie, my też takie posiadamy. Marysia, mimo że ma 4,5 roku to cały czas lubi otulić się takim okryciem z kapturkiem, tym bardziej że młodsza siostra takie posiada.Mamy chyba ze 3 szt… czy jesteśmy zadowoleni? Do tej pory byliśmy :D
Jednak dzięki współpracy z MEKIDDO mogłyśmy porównać i sprawdzić zupełnie nowe okrycie kąpielowe.

Jak pierwszy raz spojrzałam na ręcznik to mój wzrok zatrzymał się na aplikacji…piękna zebra z pewnością zainteresuje nie jednego maluszka. W dotyku bardzo delikatna, szeleszcząca i milutka. Pięknie prezentuje się na dziecięcej główce. Moja córka była żywo zainteresowana tą aplikacją.

 
  
 
 

 

Okrycie jest miękkie, puszyste…żadne z tych które posiadam takie nie było. Prane było 2 razy i nie zauważyłam żeby cokolwiek się w nim zmieniło. Bałam się trochę tego białego koloru, jednak nie poszarzał :) Biało-czarna lamówka na około dodatkowo ożywia i nadaje charakteru.
Bardzo dużym plusem – przynajmniej dla mnie są kapturki na rączki. Dzięki nim okrycie idealnie przylega i możemy malucha owinąć całego bez obaw, że z boku wyjdzie rączka :) Korzystamy z tego rozwiązania i jesteśmy mega zadowoleni…przyznam, że w żadnym z okryć które posiadam i posiadałam nie było takiego czegoś !!

 
My mamy klasyczny rozmiar XL (100x100cm) jednak firma ma w swojej ofercie okrycia w rozmiarze XXL czyli 120x120cm. Jest to idealne rozwiązanie dla starszego dziecka.
Warto tutaj wspomnieć, że okrycia są wykonane ze 100% bawełny, a co najważniejsze całość produkowana jest w POLSCE. Nie jest to tania chińszczyzna, którą można kupić na każdym rogu…jest to pięknie wykonany, puszysty i ciepły ręczniczek, którego na pewno nie może zabraknąć w żadnej wyprawce niemowlęcej. Zdecydowanie i z czystym sumieniem POLECAM, bo wiem, że na pewno będziecie zadowoleni.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej http://mekiddo.com/