Lifestyle blog

Tasiemka do smoczka od ESSKA – różowe cudo Julki.

Dziś chciałabym Wam pokazać klips do smoczka – Click różowy serduszka – jaki otrzymaliśmy w ramach współpracy z firmą ESSKA. Klips z tasiemką w różowe serduszka jest na prawdę śliczny, ten model jest typowo dziewczęcy. Wzorki i
kolorystyka są bardzo żywe. Jednak można także wybierać ze wzorów chłopięcych :) Jakby ktoś nie mógł się zdecydować to są też wzorki
uniwersalne :) Zerknijcie sobie TUTAJ.

Spośród innych tym podobnych produktów (tasiemek, łańcuszków czy klipsów), wyróżnia go przede wszystkim design, który bardzo przypadł nam do gustu. Nigdzie nie widziałam podobnego.

 

Tasiemka jest mocna i solidna. Na pewno nie zerwie się, ani nie przetrze. Pasuje do smoczków bez uchwytu z tej samej firmy. Mocowanie jest na „guziczek”, który jest w środku smoczka. Na zdjęciu to dokładnie widać.  Ciężko mi powiedzieć czy tasiemka będzie pasować do smoczków innego producenta. Obawiam się, że może być problem. Na pewno nie przyda się do smoczków z uchwytem.

Końcówka, którą
przyczepiamy do smoczka, jest bardzo elastyczna. Przez cały czas trzyma
się na swoim miejscu. Na pewno smoczek nie wysunie się.
Klips, który przyczepiamy do ubrania wykonany jest solidnie. Trzyma się na prawdę mocno. Dziecko samo go nie odepnie. Przynajmniej Julka nie potrafiła tego zrobić.

 

Tak moja córka prezentuje się ze swoim smoczkiem i klipsem :) O smoczku z firmy ESSKA pisałam TUTAJ
Tasiemka do smoczka jest niezbędna. Ochroni nam smoczek przed upadkiem czy zgubieniem. Każda mama powinna się w nią zaopatrzyć jeżeli dziecko używa smoczka. Polecam – tym bardziej, że ten produkt spełnia rygorystyczną normę EN-12586.
Dla tych, którzy zdecydują się na zakup mamy bonusik w postaci 10% rabatu, kod rabatowy: kurczakptys.