Lifestyle blog

Zmiana na NUK-a czyli Julka testuje

Jak zapewne wiecie dostałam się do testowania smoczków NUK CLASSIC. Julka jest przyzwyczajona do jednego rodzaju smoczków, cały czas kupowałam jej silikonowy symetryczny. Przez rok tylko takich używała, a ja nigdy nie myślałam o innym. Kiedyś zmieniłam jej smoczki do butelek, to cały dzień potrafiła nie pić mleka, więc bałam się, że z uspokajaczem też takie cuda będą. Jednak strach ma wielkie oczy. Moja córka zaakceptowała od razu nowy kształt gumki, który ma smoczek NUK. Sama tarczka w porównaniu do konkurencyjnego, którego używamy też jest mniejsza, jednak widzę że absolutnie jej to nie przeszkadza.
 
 
 

Smoczek NUK i jego kształt

Julcia obejrzała go ze wszystkich stron. Obgryzła wszystko co się dało i wystawało, po czym włożyła go sobie do buzi. Tak już zostało. Bez najmniejszego problemu przestawiła się na zupełnie inny kształt. Odniosłam nawet wrażenie, że mniejsza tarczka bardziej jej odpowiada. Poprzedni smoczek częściej wyciągała z buzi, dlatego też w nocy musiałam wstawać, żeby jej go podać jak wypadł. Smoczek NUK natomiast trzyma się w buzi jakby go ktoś przykleił. Jestem bardzo zadowolona, Julka zresztą też.
 

W opakowaniu dołączona jest osłonka do przechowywania smoczka, z której bardzo chętnie korzystamy np. na spacerze. Dzięki osłonce, gumka smoczka pozostaje czysta. Myślę, że jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich smoczkowych dzieciaczków.

 

Smoczki występują w trzech rozmiarach i w kilku bardzo ładnych wzorach. Każdy na pewno znajdzie coś dla swojego Maluszka. Zdecydowanie, bez obaw Julka i mama POLECAJĄ ten smoczek.

 

5 razy tak dla smoczka NUK

– piękne wzornictwo, można wybrać idealny kolor dla chłopca jak i dziewczynki
– kształt gumki silikonowej, którą moje dziecko od razu polubiło
– tarczka z ciekawymi wzorami
– gratis dodawana osłonka higieniczna
– nie zawiera szkodliwego BPA