Lifestyle blog

Muminki bardzo ważne sprawy

Jako, że mam w rodzinie małego brzdąca postanowiłam sprezentować mu książeczki z serii Moja pierwsza biblioteczka od wydawnictwa Harper Kids. Tym razem zamówiłam komplet czterech mini książeczek. Główni bohaterowie to Muminki, które i ja doskonale pamiętam z dzieciństwa. Na stronie widziałam także taki box z książkami z króliczkiem Bingiem, więc jeżeli Wasz dziecko lubuje się akurat w nim, to macie okazje zrobić maluchowi fajny i praktyczny prezent.

Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka

Niewielkich rozmiarów pudełeczko kryje w sobie 4 mini książki, które traktują o naprawdę ważnych sprawach. Nasze dziecko razem z Muminkami odkryje emocje, kolory, pory roku oraz rodzinę i przyjaciół. Kolorowe ilustracje wpisują się idealnie w dziecięcy klimat, a główni bohaterowie w ciekawy sposób przedstawiają ważne zagadnienia.

Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka

Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka

4 książeczki o niewielkich rozmiarach można wziąć ze sobą na spacer, można oglądać w dowolnym miejscu, bo zmieszczą się w każdej maminej torbie. Grube, sztywne kartki są wytrzymałe i na pewno ani nie zrobią krzywdy, ani szybko się nie zniszczą. To na prawdę ciekawie wydane pozycje dla najmłodszych, które z pewnością zainteresują dziecko. Ja podarowałam je dla 3-lata i to był strzał w dziesiątkę. Myślę, że taki zestaw książek będzie idealny dla malucha do 5 lat.