Lifestyle blog

Napastnicy i Bramkarze

Czy są tu jacyś amatorzy piłki nożnej? Jeżeli tak to mam dla Was super propozycję, są to książki od Wydawnictwa Egmont. Idealne dla wszystkich miłośników tego sportu. Dziś na tapecie Napastnicy i Bramkarze. Jeżeli Wasze dzieci lub mężowie lubią piłę, to może być to dla nich super prezent. Bramkarze samotnicy, akrobaci dyrygenci oraz Napastnicy snajperzy, dryblerzy, szaleńcy. To dwa super fajne tytuły, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu małemu i dużemu mężczyźnie. Pięknie wydane ze sporą dawką zdjęć i mnóstwem ciekawych informacji. Napastnicy i Bramkarze, to z pewnością te tytuły, które warto mieć.

Bramkarze

Na 168 stronach przeczytacie prawdziwe historie pięciu najbardziej znanych bramkarzy bramkarzy świata: Neuera, Čecha, Casillasa, Buffona, Fabiańskiego. Nie lada gratka, dla prawdziwych fanów i kibiców! Jeżeli interesuje Cię jacy są prywatnie i zawodowo, oraz co sprawiło, że zostali mistrzami i jakie cechy charakteru miały na to wpływ, to  koniecznie musisz mieć tą książkę w swojej biblioteczce.

 

Napastnicy

Ta książka liczy sobie 160 stron na których przeczytacie nie tylko ciekawostki o piłce nożnej. Autor opisał w niej pięciu najlepszych napastników, sa to: Ronaldo, Drogba, Griezmann, Suarez i oczywiście Lewandowski. Przeniesiecie się niemalże na boisko piłkarskie i poznacie fascynujące historie o ich życiu. Jeżeli interesuje Cię jak to się stało, że zostali mistrzami? Jak osiągnęli doskonałość? To koniecznie musisz przeczytać tą książkę. Jako żona wiernego kibica piłki nożnej polecam ;)

Ja i moje córki jesteśmy dalekie od bycia fanami, choć jak jest ważny mecz to chętnie oglądam i kibicuje. Za to mój mąż z chęcią czyta wszystkie książki z tej serii. Nie ukrywam, że mamy ich całkiem sporą kolekcję. Wrażenie robią piękne i realne zdjęcia, które dla prawdziwego fana zapewne mają ogromne znaczenie.

Seria książek piłkarskich

Kilka zdań od Egmont. Seria piłkarska to dobra literatura dla młodych czytelników, która rozwija pasje i zachęca do dalszego czytania. Starannie wydane książki to niezbędnik każdego wielbiciela futbolu, zilustrowane kolorowymi zdjęciami z życia piłkarzy, ubarwione opowieściami z boiska i nie tylko. Książki o niezwykłym talencie, sile marzeń i ciężkiej pracy. To w nich przeczytamy o tym, jak piłka nożna uczy działania zespołowego, jak wiele determinacji, konsekwencji i wysiłku, trzeba włożyć w trening, by odnieść sukces.
Biografie znanych piłkarzy jak Lewandowskiego, Neymara, Suareza czy Messiego czyta się jednym tchem. To nazwiska, które rozpalają wyobraźnię, sprawiają, że każdy, nie tylko fan piłki nożnej, chce wiedzieć więcej! Więcej o samych zawodnikach, ale także o klubach piłkarskich, w których grają najlepsi. Historia klubu to wzloty i upadki drużyny, ale też ludzie, którzy tworzą jego legendę oraz kibice, o których mówi się, że są największą wartością zespołu.