Lifestyle blog

Fotoobraz od SaalDigital

Zdjęcia

Jak już wiecie uwielbiam fotografię, to takie moje małe hobby. Oczywiście nie jestem profesjonalistką, robię zdjęcia dla przyjemności. Zwykle przed obiektywem stawiam moje córki, to bardzo cierpliwe modelki, a przede wszystkim przyzwyczajone są do tego, że mama zwykle wszędzie chodzi z aparatem. W domu mam całe mnóstwo zdjęć. Niektóre w albumach, inne pięknie wydane w postaci książek. Część fotek mam także oprawionych i wiszą na ścianie. Fotoobraz od SaalDigital to coś co idealnie wpasowałosię do wystroju mojego salonu. Zapraszam do poczytania o tym właśnie produkcie.

Fotoobraz od SaalDigital

Przed ślubem, czyli jakieś 10 lat temu zrobiłam pierwszy fotoobraz na płótnie. Do dziś zdobi ścianę w naszym domu. Kiedy więc pojawiła się propozycja od SaalDigital, z przyjemnością ponownie zgłosiłam się do testów. Tym razem nie była to fotoksiążka, ale fotoobraz. Z pośród kilku dostępnych zamówiłam ten na płótnie w formacie 40×50.

fotoobraz od saaldigital

fotoobraz od saaldigital

fotoobraz od saaldigital

Wykonanie

Fotoobraz od SaalDigital wykonany jest na bardzo wysokim poziomie. Pięknie wykończony, bez przekłamań kolorystycznych. Idealnie wkomponował się w puste miejsce na ścianie. Nie dopatrzyłam się żadnego błędu. Jestem zachwycona. Mam nadzieję, że z trwałością będzie równie dobrze i za kolejnych 10 lat moje córki nadal będą spoglądać na mnie z tego obrazu.

Fotoobraz od SaalDigital

Fotoobraz od SaalDigital

Fotoobraz od SaalDigital

Fotoobraz od SaalDigital

Tak jak w przypadku fotoksiążki, na realizację nie czekałam długo. Fotoobraz od SaalDigital był już gotowy na drugi dzień po zamówieniu. Gdyby nie weekend zapewne otrzymałabym go dwa dni wcześniej. Obraz idealnie spakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem dostarczył mi kurier wprost do domu.

Minusy

Sam fotoobraz od SaalDigital jest idealny, nie mam się do czego przyczepić. Program w którym zaprojektowałam to cudo jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Mega szybka dostawa i e-mailowe informacje o terminie realizacji i wysyłki to niewątpliwie bardzo duże plusy. Jednak są też minusy, a konkretnie jeden minus – to cena. Mój fotoobraz od SaalDigital wraz z wysyłką kosztowałby 242zł. Jak dla mnie jest to całkiem sporo. Myślę, że wiele osób które profesjonalnie zajmują się fotografią skuszą się na taką ozdobę swoich ścian w domu czy w studio. Natomiast dla przeciętnego „Kowalskiego” ta cena będzie sporym wydatkiem. Tym bardziej, że chcąc, aby obraz robił wrażenie trzeba zamówić dość spory wymiar. Uważam jednak, że taki fotoobraz od SaalDigital może być dla kogoś idealnym prezentem np. na rocznicę ślubu czy jubileusz. Jeżeli tylko zdecydujemy się na taki produkt to osoba, która będzie nim obdarowana zapewne będzie zadowolona.