Lifestyle blog

Zabawa z Minionkami

Dziś chciałabym Wam pokazać książeczki, w których główną rolę odgrywają żółte stworki. Znacie te bajki? Oglądaliście z dziećmi? Moja córka jakoś niespecjalnie wykazała zainteresowanie jak bajka wchodziła do kin. Mówię o tych starszych częściach. Dopiero kiedy o tej najnowszej zaczęło być głośno, Marysia załapała minionkowego bakcyla. Jakiś czas temu nasza domowa biblioteczka wzbogaciła się więc o kilka fajnych pozycji z tymi bohaterami w roli głównej. Zabawa z Minionkami jest na prawdę fajna, a Marysia jest zadowolona.

Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek

O tak! To jest to co moje córki lubią najbardziej. Oklejanie, ozdabianie, upiększanie. Naklejki standardowo znajdują się wszędzie. Czasami brak już miejsca na nowe. Minionki tym razem zawładnęły biurkiem mojej córki. Dobrze, że tak łatwo je odkleić. Bez problemu odchodzą i można spokojnie pozwolić na takie zdobienie. Naklejki są tradycyjne, małe, duże, średnie, w różnych kształtach a także są prawdziwe błyszczące perełki. Myślę, że każdy mały fan będzie zachwycony.

Jednak książeczka to nie tylko naklejki. Wewnątrz znajdziemy mnóstwo ciekawych i wciągających zagadek. Starsze dziecko na pewno poradzi sobie z ich rozwiązaniem, jednak z przedszkolakiem trzeba przy nich przysiąść na dłużej. Jest to świetnie spędzony czas. Zdecydowanie polecamy. Książkę z naklejkami można kupić TUTAJ. Zabawa z Minionkami to świetnie spędzony czas.

Zabawa z Minionkami

Kilka słów od wydawnictwa

Minionki powracają w doborowym towarzystwie Gru i jego brata bliźniaka, Dru!

Koniecznie sięgnij po tę fantastycznie kolorową książkę pełną przeróżnych naklejek! Znajdziesz w niej również mnóstwo zadań, które wyćwiczą twój umysł, poprawią koncentrację, nauczą logicznego myślenia i przewidywania ruchów przeciwnika, a to wszystko po to, by uczynić cię superszpiegiem lub… superzłoczyńcą! To ty decydujesz, po czyjej stronie staniesz – nieustraszonego Gru i jego drużyny czy nieobliczalnego Balthazara Bratta, wyjętego z lat 80. arcyłotra. Podejmij wyzwanie i rozwiąż wszystkie nikczemne łamigłówki , a następnie baw się bez końca tysiącem naklejek. Możesz ozdobić nimi swój pokój, piórnik, zeszyty i wszystko, co tylko zechcesz. Część z nich potrzebna ci będzie przy zmaganiu się z zadaniami. Sprawdź, które naklejki idealnie wpasują się w puste miejsca w książeczce. Pamiętaj jednak, by uważać na minionki – te stworzenia na pewno nie odmówią sobie przyjemności, by wprowadzić nieco wszechogarniającego chaosu.
Czy dasz się porwać temu żółtemu szaleństwu?
Zabawa z Minionkami Zabawa z Minionkami Zabawa z Minionkami

Gru, Dru i minionki. Agnes kocha jednorożce!

Ta książeczka nadaje się bardziej dla dziewczynek. Mali fani Minionków mogą być trochę zawiedzeni, bo żółtych bohaterów jest tutaj jak na lekarstwo. Historia małej Agnes i jej miłość do jednorożców jest tutaj pięknie opisana i zilustrowana. Książka w sztywnej kolorowej oprawie kryje w sobie niezbyt długą, ale ładnie opowiedzianą historię. Na 29 stronach znajdziemy m.in kadry z filmu, wizerunki Agnes oraz pozostałych bohaterów. Książeczkę możecie zamówić TUTAJ w niezbyt wygórowanej cenie.

Kilka słów od wydawnictwa

Minionki powracają, a wraz z nimi Gru i jego córki. Jednak ta książeczka, „Gru, Dru i minionki. Agnes kocha jednorożce”, jest prawie wyłącznie o najmłodszej z adoptowanych córek Gru, o Agnes. I o jednorożcach, które ta mała dziewczynka uwielbia.

W książeczce znajdziesz całą historię zainteresowań małej Agnes jednorożcami opowiedzianą od samego początku aż do szczęśliwego końca. Przeczytaj więcej o najmłodszej córeczce Gru i jej miłości do magicznych stworzeń o jednym rogu. Przekonaj się, w jaki sposób u nieszczęśliwej samotnej Agnes narodziła się miłość do jednorożców. Tekst książeczki „Gru, Dru i minionki. Agnes kocha jednorożce” jest bogato ilustrowany kadrami filmowymi, wizerunkami jednorożców i nie tylko. Ponadto przy kadrach z filmu znajdują się kolorowe ramki z krótką informacją dotyczącą zdjęcia. Pełne kolorów strony zawierają wizerunki nie tylko Agnes i jej starszych sióstr, lecz także innych bohaterów filmu.
A czy Ty masz swoje ulubione zwierzę? Czy marzysz o nim tak mocno jak Agnes o swoim wspaniałym jednorożcu?

Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami

Kolejna pozycja która zrobiła u nas furorę, to książka z tatuażami. Wybaczcie, że nie pokaże tych 25 czadowych gadżetów, ale wszystkie zostały zrobione zanim udało mi się cyknąć fotki. Na zdjęciach będziecie mogli zobaczyć efekt końcowy ;) Książka to oczywiście nie tylko tatuaże, ale także super propozycja na chłodne dni. Wewnątrz kryje się mnóstwo zagadek i łamigłówek do rozwiązania. Jest także sporo rysowania, kolorowania itp. Idealna propozycja dla dzieci, które w ten sposób lubią spędzać wolny czas. Tą książeczkę znajdziecie TUTAJ w super cenie.

Od wydawnictwa

Ta czaderska książka rozbudzi w tobie wewnętrznego szpiega lub złoczyńcę!

Twórz nikczemne rysunki, baw się kolorami – stawiaj czoła wyzwaniom, które znajdziesz na każdej stronie. Na koniec daj się ponieść i zaszalej z ponad 25 wspaniałymi szpiegowskimi tatuażami! Uważaj, bo zadania wcale nie są takie proste. Żeby zostać szpiegiem, trzeba być bardzo uważnym i precyzyjnie wykonywać zadania. Dlatego w książce „Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami” znajduje się mnóstwo ćwiczeń, które rozwiną te umiejętności. Przed tobą wiele wyzwań!
Dokończ własnoręcznie linię energetyczną własną kreską. Prawdziwemu szpiegowi nie może zabraknąć też kreatywności. Dlatego w książce z tatuażami znajdziesz sporo zadań dotyczących rysowania – zaprojektuj parkiet dla tańczących minionków, a także pięć gadżetów specjalnie dla Lucy, tak by wszystkie zmieściły się w jej torebce. Ponieważ w zawodzie szpiega najważniejszy jest dobry plan, czeka również na ciebie zaplanowanie przyjęcia dla Gru i jego rodziny – stwórz listę gości, wybierz menu, a także odpowiednią muzykę i jedzenie, tak by wszyscy świetnie się bawili.
Kiedy ukończysz już wszystkie zadania, wiedz, że droga do bycia szpiegiem została otwarta!
Zabawa z Minionkami Zabawa z Minionkami
Zabawa z Minionkami
Zabawa z Minionkami

Czy zabawa z Minionkami  jest fajna?

Jak najbardziej POLECAMY! To nie wszystkie pozycje z tymi bohaterami, które otrzymaliśmy od EGMONT. Dziś chciałam Wam pokazać te, które dziewczynki miały okazję zobaczyć. Pozostałe dwie, czekają na urodziny Julki i będę dodatkiem do prezentu. Jest to Superalbum z naklejkami oraz Księga łamigłówek. Pewnie w niedługim czasie podzielę się z Wami opinią czy warto je kupić.
Wasze dzieci z której książki cieszyłyby się najbardziej? Gdyby mogły wybierać to z jakim bohaterem najchętniej chciałyby spędzić czas na zabawie?