Lifestyle blog

Wodne kolorowanki

Seria Akademia Mądrego Dziecka słynie z doskonale znanych książeczek dedykowanych najmłodszym czytelnikom. Jednak tym razem proponujemy coś zupełnie nowego – wodne kolorowanki Jednorożce czy Przyroda. Akademia Mądrego Dziecka: Wodne przygody, skierowana jest do wszystkich małych entuzjastów magicznych koników i kucyków. Ta niezwykła wodna kolorowanka przenosi nas w świat magii i czarów. Wystarczy zanurzyć pędzelek w wodzie i delikatnie pomalować białe obszary na stronach. W rezultacie, jak przez magię, pojawiają się różnorodne barwy. Gdy obrazek wyschnie, kolory znikają, dając możliwość rozpoczęcia zabawy od nowa.

wodne kolorowanki

Wodne kolorowanki Jednorożce

Wodne przygody, oprócz malowania pędzelkiem i wodą, zapoznaje dzieci z fascynującym światem magicznych koników i wróżek. Na każdej stronie znajduje się krótkie zadanie do wykonania, które pobudza kreatywność, takie jak „Pokaż motyle” czy „Policz serduszka”. Dzięki temu, malowanie staje się nie tylko zabawą, ale również okazją do nauki i rozwijania zdolności obserwacyjnych.

wodne kolorowanki wodne kolorowanki

Seria kolorowanek w ramach Akademii Mądrego Dziecka obejmuje również inne tytuły, takie jak Przyroda i Dinozaury, które zapewniają dzieciom różnorodne i ciekawe tematy do eksploracji i malowania. My posiadamy jeszcze drugą z serii czyli Przyroda. Obydwie przypadły mojej córce do gustu. Ona lubi tego typu zabawy, więc z ochotą zabrała się za testy. Trzeba jednak uważać, aby po malowaniu strony nie posklejały się, bo można uszkodzić książkę.