Lifestyle blog

My Little Pony. Księga mody

Czy Wasze córki interesują się modą? Może marzą żeby tworzyć olśniewające kreacje, a jednocześnie są wiernymi fankami kucyków Pony? Mam dla nich fantastyczną propozycję. Jest to My Little Pony. Księga mody od Wydawnictwa Egmont. Wspaniała książka dla wszystkich dziewczynek, które mają ochotę razem z Rarity zaprojektować nie jedną fantastyczną kreację.

My Little Pony. Księga mody
My Little Pony. Księga mody

Naklejki i szablony w My Little Pony. Księga mody

Książka jest pełna niespodzianek. Każda fanka kucyków z pewnością będzie zachwycona. Przygoda rozpoczyna się już od pierwszej strony. My Little Pony. Księga mody, to przede wszystkim piękne ilustracje które przyciągają wzrok, oraz modowi eksperci, którzy poprowadzą dziewczynki przez kolorowy świat kucyków. Małe projektantki poznają styl swoich ulubionych bohaterów (Rarity, Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Applejack, Rainbow Dash, Flutershy). Każdy z pewnością doskonale poradzi sobie z zadaniami, które należy zrobić. W My Little Pony. Księga mody możliwości jest mnóstwo, a zabawy przy tym ogromnie dużo. Każda dziewczynka z pewnością ucieszy się z takiej książki. Dlatego My Little Pony. Księga mody, to doskonały pomysł na prezent. Moja córka bardzo lubi tego typu zabawy, dlatego z chęcią sięgamy po tego typu książeczki.

Jeżeli szukacie jeszcze czegoś podobnego, to bardzo polecamy serię z Maszą i Niedźwiedziem, która u nas zrobiła prawdziwą furorę.

Dla nieco starszych dzieci

Poza granicami Equestrii. Pinkie Pie wkracza do akcji. Poziom 2 to propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie tradycyjne książki i bardzo lubią czytać. Seria #czytelnia niebieska przeznaczona jest dla dzieci od 8 roku życia. Książka nie posiada ilustracji, przez co młodszym czytelnikom może nie bardzo przypaść do gustu. Jednak dla tych starszych z pewnością będzie fantastyczną lekturą. Jeżeli tylko Twoja córka lubi czytać, to taka książka na pewno bardzo ją ucieszy, tym bardziej, że napisana jest prostym i łatwym językiem.

 

A Wasze dzieci lubią książki w formie takich zabaw, czy wolą tradycyjne rozwiązania? U nas znakomicie sprawdzają się jedne i drugie.