Lifestyle blog

Spotkanie z komiksami po raz kolejny

Nasze początki z komiksami nie były niestety udane. Na długi czas po nieudanym starcie nie serwowałam ich moim dzieciom , choć przyznam że zbierałam i do dziś oczekują na ten dobry moment. Już od jakiegoś czasu staram się moim dziewczynom podsuwać komiksy. Przyznam się, że idzie nam na prawdę dobrze. Starsza córka co raz śmielej sięga po tego tupu książki. Podobają jej się, bo nie ma za dużo tekstu, a za to jest mnóstwo kolorowych obrazków.

ulubione komiksy

Nasze ulubione

Mamy swoje ulubione serie komiksowe. Moje córki mają swoich bohaterów z którymi się utożsamiają i są to postaci z komiksów „Kraina lodu” oraz „Minecraft„.  Te tytuły wydało wydawnictwo HarperCollins Polska. Gdybyście byli zainteresowani to od 17.06 do 24.06.2020 jest super oferta promocyjna i możecie zyskać aż 7% rabatu na cały koszyk. Wystarczy wpisać tylko kod kaczki i już zyskujecie. Łapcie link do książek. Nasze spotkanie z komiksami po raz kolejny było bardzo udane – tym bardziej, że te tytuły są już nam dobrze znane. Kraina Lodu – Ukryta moc, to wciągająca historia, która i tym razem pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji, a przesłanie jest bardzo ważne, bo tym razem najmłodsi mogą dowiedzieć się o dzielących nas róznicach i o tym co to jest wyrozumiałość i na czym polega. Myślę, że w dzisiejszych czasach, to dokonała pozycja, którą warto przeczytać z dzieckiem. Tym bardziej, że w tej opowieści poznamy Heddę, dziewczynkę z sierocińca, która ma dość wybujałą wyobraźnię. Serdecznie polecam – na prawdę warto.

Jeżeli macie w domu prawdziwego fana gry komputerowej Minecraft, to z pewnością zainteresuje Was komiks. Pięknie ilustrowany z niewielką ilością tekstu z pewnością zainteresuje nie jednego amatora tej gry. Tutaj poznasz historię o wiedźmie i rozbójniku, którzy pomimo tego, że są wrogami znajdują wspólny język. Poznamy też historię o grieferce i śwince – wszystkie bardzo wciągające umieszczone w podstawowym świecie kultowej gry. Sprawdź Mincrafta w wersji komiksowej.