Lifestyle blog

Odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach AVON

Od jakiegoś czasu mam wyjątkową okazję kupować nowości z marki AVON w bardzo atrakcyjnej cenie, zanim produkty trafią do regularnej sprzedaży. Ostatnio ta marka dość często gości w mojej kosmetyczce. Praktycznie przerzuciłam się na kosmetyki tej firmy, ponieważ nie uczulają mnie, moja skóra dobrze je toleruje, a co najważniejsze widzę zadowalające efekty . Cena jest także dość atrakcyjna, więc po wypróbowaniu kilkunastu kosmetyków stwierdziłam, że warto w nie zainwestować. Dziś chciałabym Wam pokazać nowość, jest to odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach Avon. Stosowałam już ją jakieś czas temu, kiedy nie była jeszcze dostępna dla klientów i jestem zachwycona.

Odmładzająca kuracja do twarzy AVON

Niewielki kartonik kryje w sobie siedem niebieskich ampułek, każda o pojemności 1,3ml. Stosuje się jedną fiolkę dziennie, najlepiej wieczorem. Taka kuracja pomoże przywrócić skórze poziom kolagenu sprzed siedmiu lat. Dzięki zastosowaniu Protinolu cera staje się widocznie jędrniejsza i bardziej elastyczna. W ciągu 7 dni stosowania zyskamy nowy, młodszy wygląd. Stosowanie ampułek jest banalnie proste. Wystarczy tylko odłamać długą końcówkę i nałożyć preparat na oczyszczoną skórą twarzy i szyi. Następnie zastosować krem nawilżający – to wystarczy. Dość szybko możecie zaobserwować efekty. Ja zwróciłam uwagę, że skóra stała się gładka i bardziej delikatna w dotyku. Odmładzająca kuracja do twarzy w ampułkach Avon sprawdzi się doskonale u kobiet w każdym wieku, jednakże myślę, że efekty będą bardziej widoczne u pań 30+ z oczywistych względów.

Ampułki odmładzające Avon – czy warto?

Jeżeli szukasz czegoś nowego, dzięki czemu Twoja skóra odzyska lepszy wygląd, myślę że ten produkt jest dla Ciebie idealny. Na pewno będą  to dobrze wydane pieniądze. Skóra będzie prezentowała się o wiele lepiej. Oczywiście nie ma się co okłamywać, zmarszczki w magiczny sposób nie znikną. Jednak różnica będzie widoczna i z pewnością będziesz zadowolona z efektów. Jeżeli chcesz kupić ampułki i pozostałe kosmetyki taniej, do zarejestruj się w Avon i kupuj taniej.

Ciekawa jestem czy używacie produktów marki Avon i co o nich myślicie? Ostatnio głośno jest o tym, że przestali testować kosmetyki na zwierzętach. Uważam, że dzięki temu zyskają jeszcze większą rzeszę klientów.