Lifestyle blog

Brak Ci pomysłu na prezent?

Do świąt zostało już nie wiele czasu, zapewne większość z Was ma już w domu choinkę, ozdoby, światełka i kupione prezenty. Jeżeli jednak ktoś z Was szuka jeszcze czegoś na prezent, czegoś WOW, ładnego, niespotykanego i dedykowanego tej wyjątkowej osobie, mam dla Was znakomitą propozycję.

Prezenty

Odkąd w naszej rodzinie pojawiły się małe dzieci, ustaliliśmy, że my dorośli nie robimy sobie prezentów. Dokładamy po prostu na ładniejsze i wymarzone upominki dla dzieci. Wyjątek robimy, tylko jeżeli chodzi o mamę a konkretniej teściową, czyli mamę mojego męża. Urodziła się 24.12 i ma na imię Ewa. Czyli ma tego dnia imieniny i urodziny. Jak co roku, mam olbrzymi problem, co kupić, bo ile można dawać kosmetyków, świec zapachowych, perfum itp. W tym roku postawiłam na prezent spersonalizowany specjalnie dla niej. Czy Ty także co roku masz ten problem i brak Ci pomysłu na prezent? Zerknij więc na ten wyjątkowy pomysł.

Prezent spersonalizowany

Moja teściowa piecze przepyszne ciasta. Dlatego przepiękna szklana patera z grawerem własnego pomysłu wydała mi się idealnym pomysłem. Zainspirował mnie napis, który widziałam na innym produkcie, a zmieniłam go tak, żeby bardziej dopasować do mamy. Patera będzie prezentować się idealnie u teściowej w kuchni lub salonie, a ciasto z niej z pewnością będzie smakowało jeszcze lepiej.

Brak Ci pomysłu na prezent?


Wykonanie

Okrągła patera na nóżce wykonana jest ze szkła, które jest 2-3 razy bardziej odporne na uszkodzenia niż porcelitowe czy porcelanowe produkty o podobnej grubości. Powierzchnia patery jest idealnie gładka. Cała powierzchnia jest zadrukowana.
Wymiary:
Wysokość: 11,5 cm
Średnica: 32 cm

Grawer

Napis na paterze wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. MyGifDNA dysponuje wysokiej klasy laserem firmy Trotec Laser. Grawer laserowy pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu patera wygląda niesamowicie! Napis jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

Brak Ci pomysłu na prezent?

Jeżeli jeszcze nie masz nic dla bliskiej osoby, to koniecznie zerknij na stronę MyGitDNA i wybieraj spośród ogromnej liczby pomysłów na prezent. Ja akurat zdecydowałam się paterę, z pewnością mama będzie zachwycona, ale wybór wcale nie był łatwy. Produktów jest na prawdę mnóstwo, a czas realizacji stosunkowo krótki i z pewnością zdążysz jeszcze przed świętami.