Lifestyle blog

Pokój dziecięcy bez nudy – ONWOOD – kolorowo i naturalnie.

http://www.onwood.com.pl/

 

W zeszłym roku remontowaliśmy pokój Marysi…teraz jest śliczny, różowy i dziewczęcy. Córka sama sobie wybrała tapetę i farbę. Jedyne czego do tej pory nam brakowało to ozdoby. Kupiliśmy naklejki ścienne lecz nie spełniły naszych oczekiwań…odklejały się lub odwrotnie, trzymały się zbyt mocno i przy próbie oderwania schodziły razem z farbą. Próbowaliśmy dwukrotnie ozdobić pokój Marysi kolorowymi bohaterami z bajek, jednak daliśmy sobie spokój. Żeby nie było jej smutno, na okna dachowe nakleiliśmy kolorowe witraże, ozdobiliśmy meble, powiesiliśmy zdjęcia…i w sumie wydawałoby się, że wszystko jest ok, jednak nad łóżkiem wciąż mi czegoś brakowało.
W końcu natrafiłam na coś nie banalnego. Jest ładne, kolorowe i co ważne naturalne. Dzięki firmie ONWOOD print engraving ozdobiliśmy pokój Marysi przepięknymi drewnianymi literkami z jej imieniem.
Widziałam już kiedyś podobne, jednak nie prezentowały się tak efektownie, ponieważ naniesione były na bardzo cienką sklejkę.
Firma ONWOOD bardzo szybko zrealizowała moje zamówienie…kurier już po 6 dniach dostarczył paczkę z gotowymi produktami. Wszystko solidnie popakowane. Przede wszystkim każda literka  była w osobnym kartoniku, co zupełnie wyeliminowało jakiekolwiek uszkodzenia. Ma to ogromne znaczenie, bo wiadomo jak firmy kurierskie traktują nasze przesyłki. W komplecie do każdej sztuki, była podpórka do postawienia oraz komplet wkrętów do przymocowania na ścianie. Jako, że my nie chcieliśmy robić dziurek, a nie bardzo było je gdzie postawić postanowiliśmy literki przymocować za pomocą taśmy dwustronnej – trzymają się bardzo mocno już miesiąc :)
Produkt jest dość lekki, gruby (każda tabliczka ma 1,5cm). Są duże, mają 10x10cm. Idealnie wpasowały się do pokoju Marysi.

Córka była zachwycona…oglądała je z każdej strony, a jak powiedziałam, że z tych liter ułożymy jej imię to sama zabrała się za pomaganie.

 

 

 

 

 

 

Muszę przyznać, że wieszanie to była bardzo fajna zabawa a jednocześnie nauka. Teraz codziennie Marysia utrwala sobie to, jak pisze się jej imię. Tutaj się pochwalę, bo moja 4,5-latka potrafi już napisać samodzielnie MARYSIA ;) nie ma tego tak opanowanego jak wyraz MAMA, ale myślę że jest to kwestia paru dni :)

 

 

Zobaczcie sobie jak teraz prezentuje się puste miejsce na ścianie. My jesteśmy zachwyceni…literki nie odpadają, są kolorowe, pasują idealnie do pokoju dziecka. A co ważne, są wykonane z drewna, przez co są bezpieczne….

 

 
 
 
Tak wygląda podpórka i tył tabliczek – wszystko prezentuje się na prawdę nie naganie
 
Mam jeszcze jeden produkt od ONWOOD, którym chciałabym się pochwalić. Jest to przepiękny fotoobraz w rozmiarze 30×40. Wykonany na drewnie…dzięki temu jest niepowtarzalny i piękny. Drewno jest bardzo trwałe, więc moje córki będą miały pamiątkę na długie lata.
Nadruk jest wykonany bardzo starannie. Wysłałam dwa osobne zdjęcia i poprosiłam o kolaż. Kolory wyszły ładne, żywe, nie przekłamane…muszę tutaj od razu zaznaczyć, że zdjęcie Julki było wykonane telefonem. Absolutnie nie widać nie co gorszej jakości. Obydwie fotki prezentują się bardzo ładnie – sami oceńcie. Chciałam powiesić go w sypialni, jednak wylądował u Marysi na ścianie.
Drewno z którego jest wykonany obraz wg.informacji na stronie to brzozowa sklejka. Grubość to 1cm. Cóż więcej mogę napisać – zdecydowanie POLECAM każdemu. Będzie to idealna ozdoba do pokoju. Wspaniały prezent dla kogoś bliskiego, idealny np. na ślub. Pamiątka na długie lata…na pewno nie będziecie żałować – ja nie żałuje.
Szybko, dobrze i
solidnie – a podobno rzadko te rzeczy udaje się połączyć. Tutaj się
udało…