Lifestyle blog

Stroje Kąpielowe Berlok: Lurexowy Glamour a Klasyczna Stylizacja

Stroje kąpielowe wykonane z materiałów odzyskanych stają się coraz bardziej popularne. Ostatnio miałam przyjemność sprawdzić Stroje Kąpielowe Berlook. Zapraszam do obejrzenia, co właśnie zamówiłam i jak prezentują się te stroje kąpielowe. Być może niedługo podzielę się z Wami zdjęciami, na których je noszę, ale na ten moment pogoda nie zachęca do morskich kąpieli :)

Stroje przyszły pięknie zapakowane. Z zewnątrz w woreczku, a w środku zawinięte były dodatkowo w papier. Dostawa trwała kilka dni i mogłam ją cały czas monitorować.

berlock stroje kapielowe

Stroje Kąpielowe Berlok – chabrowy lurex

Pierwszy z nich  wykonany jest głównie z recyklowanego poliamidu, metalicznego dodatku oraz elastanu, co sprawia, że jest nie tylko modny, ale także przyjazny dla środowiska. Podszewka również składa się w większości z recyklowanego poliamidu, co dodaje mu dodatkowego punktu za dbałość o planetę.

Lurex Twist Backless Bikini Top

Jakość materiału jest świetna – miękki w dotyku, elastyczny, co sprawia, że strój świetnie dopasowuje się do ciała, zapewniając komfort. Materiał nie uciska, nie wrzyna się, nie ociera. Efekt połysku (lurex) nadaje mu elegancji i sprawia, że z pewnością zwraca na siebie uwagę. Piękny chabrowy kolor doskonale współgra z jasną jak i ciemną karnacją. Można je kupić w kilku wariantach, ja zdecydowałam się na dość wysokie majtki oraz klasyczny przód góry stroju z dość ciekawym wiązaniem – muszę przyznać, że wcale nie było łatwo go zawiązać :)

Lurex Twist Backless Bikini Top

Lurex Twist Backless Bikini

Lurex Twist Backless Bikini top

Warto pamiętać, że aby zapewnić  długotrwałość i utrzymanie koloru należy prać go w zimnej wodzie, i unikać suszenia w suszarce bębnowej. To sprawi, że materiał zachowa swoją elastyczność i formę. Należy jednak uważać, aby unikać szorstkich powierzchni, które mogą zaciągnąć delikatną tkaninę.

Pomarańczowy strój kąpielowy Berlok

Drugi strój, który wybrałam został wykonany z włókna ECONYL. Jest on w 100% zregenerowanym materiałem z odpadów nylonowych, które w innym przypadku zanieczyszczałyby Ziemię. Ten materiał nie tylko spełnia wysokie standardy, ale także zapewnia, że ubrania są doskonałej jakości. Zachowują przy tym przyjazność dla środowiska.

ECONYL Orange Wide Waistband Bikini Bottom

Strój kąpielowy w kolorze pomarańczowym, to klasyczne bikini. Majtki są dość wysokie, ale jednocześnie są trochę bardziej wycięte, więc nie każdy będzie czuł się w nich komfortowo. Góra stroju jest wiązana z tyłu grubymi troczkami, co nie tylko zapewnia idealne dopasowanie, ale także dodaje elastyczności w regulacji. Jednak to, co przyciąga moją uwagę, to świetne zdobienie z przodu. Dodaje ono elegancji i wyjątkowego uroku całej stylizacji, przyciągając wzrok.

ECONYL Orange Wide Waistband Bikini Bottom ECONYL Orange Wide Waistband Bikini Bottom ECONYL Orange Wide Waistband Bikini Bottom

 

Mimo że oba stroje kąpielowe Berlok charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz dbałością o detale, to jednak lurexowy strój w odcieniu chabrowym przyciąga uwagę swoim niepowtarzalnym stylem i wyrafinowanym wyglądem. Jest to zdecydowanie godny polecenia wybór dla tych, którzy poszukują eleganckiego i stylowego stroju kąpielowego na nadchodzący sezon.