Lifestyle blog

Cannabis AVON

Dzisiaj zapraszam Was do poznania jednego z moich ulubionych produktów od Avon. Jest to seria Cannabis Avon. Po chłodnym okresie jakim jest jesień i zima, moja cera nie jest taka jaka bym chciała. Potrzeba mi bardzo dużo czasu ,aby odpowiednio o nią zadbać i wypielęgnować. Muszę więc pamiętać o odpowiednim nawilżaniu i smarowaniu skóry preparatami, które przywrócą skórze jej naturalny blask.

cannabis Avon
cannabis Avon

Seria Cannabis Avon

Avon wprowadził do swojej oferty kosmetyki zawierające olejek konopny. Olejek konopny od dawna jest znany ze swoich właściwości pielęgnacyjnych i leczniczych, dlatego coraz częściej pojawia się w składzie kosmetyków. Kosmetyki Cannabis AVON zawierają między innymi olejek konopny, który ma działanie łagodzące i nawilżające skórę.

Linia kosmetyków Cannabis AVON składa się z kilku produktów, w tym kremu, balsamu, płynu micelarnego, olejku, pomadki czy błyszczyka. Produkty te są przeznaczone do pielęgnacji różnych typów skóry, w tym skóry wrażliwej i suchej. Olejek konopny zawarty w kosmetykach Cannabis AVON pomaga zregenerować skórę, zapobiega wysuszeniu oraz łagodzi podrażnienia. Dodatkowo, olejek konopny ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, co jest szczególnie ważne w przypadku skóry problematycznej. Kosmetyki Cannabis AVON nie zawierają THC, czyli psychoaktywnego składnika konopi. Są więc bezpieczne w użytkowaniu i nie wywołują działania odurzającego. Produkty te są również testowane dermatologicznie, co oznacza, że są bezpieczne dla skóry i nie powodują alergii.

Warto zaznaczyć, że kosmetyki Cannabis AVON to nie jedyne kosmetyki z olejkiem konopnym na rynku, jednak wyróżniają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny oraz tym, że są łatwo dostępne dla klientów marki Avon. Kosmetyki można kupić u konsultantki Avon lub po rejestracji w klubie Avon.