Lifestyle blog

Stella Pack – rozwiązania dla domu.

Dziś chciałabym Wam napisać o produktach, które otrzymałam od firmy STELLA PACK S.A. Jest ich całkiem sporo, jednak teraz przedstawię Wam tylko kilka. Będą to produkty które przeznaczone są typowo do kuchni. 
Woreczki do mrożenia produktów
Nigdy nie używałam tego typu produktów. Zwykle mroziłam jedzenie w woreczkach śniadaniowych lub pojemniczkach do przechowywania żywności. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym używać woreczków do tego przeznaczonych. Uważam, że popełniałam wielki błąd :) 
Woreczki od Stella mają specjalne zamknięcie tzw suwak, dzięki niemu nic nie dostanie się do środka i woreczek jest w 100% szczelny. Możemy go wielokrotnie otwierać i zamykać, a suwak działa bez zarzutu.
W opakowaniu znajduje się 10 sztuk, a pojemność jednego to aż 3 litry. Ze spokojem pomieści sporą ilość jedzenia, które pozostało po jakiejś uroczystości lub świętach. 
Woreczki są dość grube, nie pękają, nie drą się. Bez problemu można wyciągnąć z nich tylko jeden produkt, a resztę z powrotem odłożyć do zamrażalki.
Bardzo fajnym rozwiązaniem jest miejsce na opis. Zwykle wkładałam do mrożonek karteczkę na której zapisywałam ważne informacje. Jednak jeżeli produkt był mokry, to taka metoda niestety nie była skuteczna :) Teraz problemu nie ma. Opisuję woreczek długopisem. Wszystko po zamrożeniu jest czytelne, łatwo sprawdzić co jest w środku. 
Torebki są jednorazowego użytku w przypadku zastosowania do produktów żywnościowych. Jednak możemy stosować je wielokrotnie np. do przechowywania przedmiotów typu śrubki, klocki, czy inne małe przedmioty. Można myć je w zmywarce ;) 

Kolejnym produktem z którego jestem bardzo zadowolona to papier do pieczenia. Do tej pory kupując papier nie zwracałam szczególnie uwagi na jego właściwości. Papier to papier :) Jednak dzięki Stella zobaczyłam, że papier papierowi nie równy. Przede wszystkim ten produkt jest obustronnie powlekany silikonem dzięki czemu zapobiega przywieraniu i np. ciasto nie będzie się kruszyło przy wyciąganiu z formy.
Ogromnym plusem jest to, że można go używać nawet w temperaturze 220 stopni. Nie przypala się i nie wydziela brzydkiego zapachu, co zdarzało mi się już w przypadku produktów konkurencyjnych. Przy używaniu tego papieru nie trzeba już używać tłuszczu.
W opakowaniu jest aż 8 metrów. Można go używać wielokrotnie. Nadaje się również do stosowania w kuchenkach mikrofalowych.

 

Hitem nr.1 z tych wszystkich kuchennych produktów okazały się u nas ściereczki uniwersalne. Są wyjątkowo miękkie i delikatne. Dużo lepsze niż zwykłe papierowe ręczniki, producent podaje, że są 25% bardziej chłonne. Tak na prawdę używałam ich do wycierania np. blatu kuchennego, płyty gazowej, piekarnika, zlewozmywaka itp. Sprawdzają się na prawdę rewelacyjnie. Nie drą się i nie robią się w nim dziury. Idealnie sprawdziły się także do wypolerowania armatury :) Na rolce znajduje się aż 40 sztuk.
No i teraz najważniejsze, można je prać w pralce w temperaturze do 60 stopni :) :) Są więc wielokrotnego użytku. Zdecydowanie to nasz ulubiony produkt od Stella :)

Oczywiście po za tymi w/w produktami miałam okazję stosować także inne produkty takie jak np. folia aluminiowa do żywności, folia spożywcza, torebki śniadaniowe, rękawice, ściereczkę z mikrofibry oraz rękaw do pieczenia. Nie sposób opisać wszystkie, nie sposób wymienić wszystkie zalety, bo wad w żadnym się nie doszukałam :) Czy jestem zadowolona? Bardzo …. jednak marka ma znaczenie.

Produkty Stella  Pack dostępne są: Eurocash Dystrybucja, Cash & Carry, Market Detal, Kaufland (Stella), Netto (Stella), Rossmann , Groszek i Eurosklep,Leclerc, Auchan , Selgros, Żabka .