Lifestyle blog

Podziękowania za udział w kampanii #niepełnoSPRAWNI

Akcja #niepełnoSPRAWNI właśnie dobiega końca. Bardzo się cieszę, że byliście tutaj, bo bez Was nie udałoby się stworzyć tej kampanii. Jestem szczęśliwa, że poznałam tyle fantastycznych nowych ludzi, tyle nieznanych mi do tej pory blogów, tyle fantastycznych osobowości! Mam nadzieję, że tak jak ja wyniosłyście z tej kampanii mnóstwo pozytywnych emocji i nowych znajomości.

Jako współorganizatorka akcji #niepełnoSPRAWNI chciałabym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji i wsparli ją wpisem na swoim blogu i w social mediach. Dziękuję Wam za zaangażowanie i za cudowne, pełne emocji wpisy, które niejednokrotnie mnie wzruszały. Jestem pełna podziwu dla Was, dla tego co zrobiłyście. Cieszę się ogromnie, że dzięki Wam i waszemu czynnemu udziałowi udało się sprawnie poprowadzić kampanię od początku do samego końca.

Oczywiście dziękuję Monice, mojej „drugiej połówce” tego wydarzenia – bez niej ta akcja nigdy by nie powstała. To ona pomagała Wam we wpisach i doradzała. To właśnie ona jest twarzą tej kampanii. Bardzo się cieszę, że zechciała wziąć w niej udział i przez ten krótki czas postanowiła zmienić myślenie na temat osób niepełnosprawnych.

podziekowania #niepełnosprawni

Jestem wzruszona, że tyle ciepłych słów padło pod kątem kampanii #niepełnoSPRAWNI. Jest to bardzo bardzo miłe.  Zostawiliście mnóstwo fantastycznych, ciepłych komentarzy odnośnie tej akcji i jestem pewna, że nie zginie ona w otchłani internetu. Mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas będziecie o niej pamiętać i wracać do wpisów, które najbardziej utkwiły Wam w pamięci.

Jest mi też odrobinkę przykro, że nie wszystkim udało się napisać tekst. Nie wszyscy też spełnili nasze prośby o których mówiliśmy od samego początku powstania kampanii, ale trudno, ważne że duża część z Was wywiązała się z tego co deklarowała. To jest bardzo budujące i motywujące do dalszego działania. Już dziś wiem, że w przyszłym roku powrócimy z tą akcją i będziemy dalej uświadamiać ludzi. Będziemy głośno mówić, że NIEPEŁNOSPRAWNI są i zawsze będą wśród nas, że to też ludzie. Nie powinniśmy i nie możemy odrzucać ich tylko ze względu na choroby z jakimi się zmagają.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, chylę czoła przed Wami i jestem bardzo wdzięczna.