Lifestyle blog

Banggood – letnie wzory na butach

Jakiś czas temu nawiązałam bardzo ciekawą współpracę z Banggood. Zresztą pisałam Wam o tym chociażby tutaj. Zamówiłam sobie od nich śliczne buty :) nie mogłam doczekać się przesyłki. Pamiętacie o których butach mowa? Takie balerinki w kwiaty … dla przypomnienia KLIK
Przesyłka trochę szła, jednak wiadomo, że z drugiego końca świata paczka nie przyjdzie w dwa dni ;) Przed weekendem miły Pan listonosz w końcu zapukał do moich drzwi. Ciekawi jesteście :) ??
Buty są na prawdę ładne, praktycznie takie jak na foto (co nie często zdarza się w zamówieniach przed internet). Niestety jak zwykle rozmiar okazał się za mały. Noszę normalnie 40, nie raz 41 – zależy od marki. Tutaj zamówiłam 42. Bardzo żałuję, że są za małe. Już miałam wizję, do czego i kiedy je założę. Nie pokażę jak prezentują się ładnie na nodze, bo mimo, że stopa się mieści to nieestetycznie wygląda.

Zerknijcie sobie tutaj, być może jakieś fajne buty wpadną Wam w oko, są w promocji :) Te które ja zamówiłam są wykonane na prawdę dobrze. Nie są sztywne, dzięki temu na pewno nie będą obcierały. A do butów dobierzcie może jakąś torbę, lub bluzkę … a może bielizna? Koniecznie zerknijcie tutaj, rabaty trwają jeszcze tylko kilka dni.
Co myślicie o butach? Podobają Wam się? Specjalnie do zdjęć założyłam je na chwilę … ale dłużej nie dam rady ;) Mam je komu podarować tak więc na pewno nie są spisane na straty.
KLIK—> BUTY
KLIK —> SKLEP