Lifestyle blog

ABC Gotowania Marieta Marecka

Od jakiegoś czasu ja i gotowanie bardzo się lubimy. Nie jestem rewelacyjną kucharką pokroju MasterChefa jednak lubię pichcić dla najbliższych. Jako, że znam tylko podstawowe dania, bardzo często korzystam z książek kucharskich. Wspaniale w tej kwestii zadbało o podniebienie mojej rodziny Wydawnictwo Egmont, bo dzięki nim poznałam fantastyczną serię ABC Gotowania Marieta Marecka

Książki kucharskie ABC Gotowania

W zeszłym roku do mojej całkiem pokaźnej kolekcji książek kucharskich dołączyła kolejna z serii ABC Gotowania Marieta MareckaTym razem to już 3 część. Kto nie miał jeszcze okazji trzymać jej w rękach, to z pewnością ma czego żałować. Książka zawiera mnóstwo przepisów idealnych na każdą kieszeń i na każdą okazję. Dodatkowo jest bardzo ładnie wydana. W sztywnej oprawie i z mnóstwem zdjęć. Z pewnością będzie ona idealnym prezentem dla każdej gospodyni.

ABC Gotowania
ABC Gotowania

Przepisy

Marieta Marecka powracając w trzeciej książce  ABC Gotowania Marieta Marecka  pokazuje kolejne już, fantastyczne autorskie przepisy, którym nie można się oprzeć. To wspaniałe urozmaicenie kuchni dla każdego amatora gotowania. Jeżeli tylko lubisz eksperymentować, chcesz wyeliminować nudę ze swoich posiłków, to ta książka jest właśnie dla Ciebie. Wszystko opisane bardzo prostym językiem i zobrazowane tak, aby było jak najłatwiej przygotować dany posiłek.

ABC Gotowania Marieta Marecka
ABC Gotowania 3 – spis treści
ABC Gotowania Marieta Marecka
ABC Gotowania 3 – przepis

ABC Gotowania Marieta Marecka

Książka ABC Gotowania idealnie sprawdzi się w każdej kuchni, a przepisy w niej pokazane są na prawdę smaczne (przetestowane na mojej rodzinie), składniki nie są wymyślne, z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Książki kucharskie to dla mnie prawdziwe wyrocznie, z których często i dużo korzystam. Większość umiejętności, które już mam, nauczałam się z dwóch źródeł – od mojej mamy oraz z tego typu literatury. Zresztą mogliście się już o tym przekonać, bo już o tym wspominałam przy wpisie „Czy można polubić gotowanie”.