Lifestyle blog

Krem nawilżający z kwasem hialuronowym

Ponownie GlySkinCare

Kolejne już moje spotkanie z produktami GlySkinCare, które otrzymałam dzięki uprzejmości firmy Diagnosis. Dziś zapraszam Was do poczytania, o tym jak działa krem nawilżający z kwasem hialuronowym do twarzy i szyi. Przetestowałam sporo tego typu produktów, zawsze starannie dobieram kremy, bo niestety moja cera jest wymagająca. Skusiłam się na krem nawilżający z kwasem hialuronowym od GlySkinCare, ponieważ producent obiecuje, że doskonale łagodzi uczucie przesuszenia skóry. Bardzo lubię wszelkie produkty z tej firmy, a tego jeszcze nie miałam. Czy spełnił moje oczekiwania?

Kilka słów od producenta

Lekki krem nawilżający z kwasem hialuronowym do twarzy i szyi na dzień i na noc. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, krem doskonale łagodzi uczucie przesuszenia skóry. Doskonale się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na powierzchni twarzy (oil free).

Rodzaj cery:
cera normalna, tłusta

Korzyści:

  • Długotrwałe nawilżenie
  • Skóra miękka i wygładzona

Opakowanie

Krem nawilżający z kwasem hialuronowym przeznaczony jest na dzień i na noc. Zamknięty jest w białej nieprzeźroczystej tubce, którą można postawić na zakrętce. Pojemność to 50ml. Samo opakowanie niespecjalnie wyróżnia się spośród tłumu konkurencji. Jednak nie o opakowanie tu chodzi, prawda? Krem wyciska się przez małą dziurkę, idzie to dość opornie. Jednak dzięki temu nie wyleci nam na raz pół opakowania.

krem nawilżający z kwasem

Krem nawilżający z kwasem hialuronowym

Jak wyżej wspomniałam krem jest do stosowania na dzień i na noc. Ja zwykle nakładałam go codziennie rano, rzadziej wieczorem. Bardzo dobrze się rozprowadza, zostaje od razu wchłonięty i nie pozostawia po sobie tłustej warstwy. Konsystencja kremu jest dość gęsta. Po wyciśnięciu wydaje się lekko grudkowaty. Jednak wystarczy go nałożyć na twarz i ten efekt znika. Bardzo fajnie, bo nie posiada żadnego zapachu, który towarzyszyłby nam przez dłuższy czas. Idealnie nadaje się pod codzienny makijaż.

krem nawilżający z kwasem

Działanie

Na moją skórę krem zadziałał bardzo dobrze. Używam go od około miesiąca. Faktycznie, moja cera stała się bardziej nawilżona, jest jakby jędrniejsza i promienna. Absolutnie nie stwierdziłam żadnych podrażnień. Krem nie wywołał u mnie reakcji alergicznych mimo trądziku różowatego. Po nałożeniu już po chwili nie jest widoczny, w moment nadaje skórze świeży wygląd.

Zdecydowanie po raz kolejny polecam Wam produkt tej firmy. Ja jestem bardzo zadowolona.