Lifestyle blog

Fotozeszyt od SaalDigital

Nie raz pisałam już o tym, że lubię fotografować. Nie będę  więc powtarzać znów tego samego. Kto śledzi bloga miał okazję poczytać trochę o mojej pasji przy okazji pisania o FOTOOBRAZIE i FOTOKSIĄŻCEDziś chciałabym Wam pokazać kolejny produkt który wprost od SaalDigital Polska trafił do moich zbiorów już kilka dni temu. Poniżej macie okazję bliżej przyjrzeć się jak wygląda fotozeszyt od SaalDigital. Zamówiłam go na prezent dla rodziców i muszę Wam powiedzieć, że są bardzo zadowoleni.

Moje zamówienie

Za pomocą dostępnego na stronie oprogramowania zamówiłam fotozeszyt od SaalDigital. Używanie programu jest bardzo intuicyjne. Nie miałam najmniejszego problemu z zaprojektowaniem i zamówieniem tego produktu. Oto co wybrałam:

Fotozeszyt Format: 20 x 20,
Orientacja: format pionowy,
Rodzaj powierzchni: matowy,
22 stron

Termin realizacji jak zwykle błyskawiczny. 14.09.2017 o godzinie 16:22 złożyłam zamówienie, a 15.09.2017 o godzinie 14:32 otrzymałam informację, że mój fotozeszyt od SaalDigital został już wysłany. Szybkość realizacji na najwyższym poziomie, brawo! Przesyłka kurierska dotarła do mnie w poniedziałek z samego rana. Dobrze zapakowana w kartonowe opakowanie, nic nie miało prawa się uszkodzić.

Fotozeszyt od SaalDigital

Jakość

Fotozeszyt od SaalDigital wykonany jest doskonale. W 100% odwzorowano moje zamówienie. Żadnych błędów czy przekłamań kolorystycznych, które zwykle towarzyszą przy zamawianiu przez internet. Otrzymałam dokładnie to co powinnam. Tak jak producent zaznaczył na swojej stronie:

„Strony fotozeszytu łączone są z matową folią ochronną przez spiralowe łączenie wysokiej jakości.
Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest płaskie otwieranie stron. Jeśli chcecie, możecie obracać strony całkowicie.”

Wysokiej jakości papier sprawia, że zdjęcia są ostre i wyjątkowo ładne jakościowo. Przyznam, że robią wrażenie.

„Każda strona składa się ze stabilnego papieru premium. Dzięki 6-kolorowemu drukowi, kolory są niezwykle ostre. Fotozeszyt dostępny jest w wielu różnych formatach. Możecie odkryć je już teraz, aby się przekonać, jak bardzo są praktyczne! Wszystkie fotozeszyty nie zawierają naszego logo ani kodu kreskowego.

Fotozeszyt od SaalDigital

Fotozeszyt od SaalDigital

Fotozeszyt od SaalDigital

Zamówiłam format 20×20 czyli  w kwadracie, jednak było znacznie więcej możliwości wyboru. Mój fotozeszyt od SaalDigital to kilkanaście zdjęć, choć można ich było ułożyć więcej. Wychodzę jednak z założenia, że mniej znaczy więcej. Dzięki temu produkt prezentuje się na prawdę elegancko i z czystym sumieniem może być dany na prezent.

Czy fotozeszyt od SaalDigital ma jakieś wady?

Fotozeszyt od SaalDigital według mojej opinii nie ma wad. Tym razem nawet cena wydaję się nie zwalać z nóg. Za moje zamówienie zapłaciłabym normalnie 99zł z wysyłką. Jest to ta górna granica, którą byłabym w stanie zapłacić za taki prezent np. dla Babci. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.