Lifestyle blog

Blogosfera z Canpol Babies

Blogosfera z Canpol Babies

Postanowiłam zgłosić się do programu blogosfera z Canpol Babies – gdzie można otrzymać do testowania produkty tejże firmy, program ten to BLOGOSFERA :) Każdy kto prowadzi bloga i ma ochotę, to można się zgłaszać. Wszystkie szczegóły macie tutaj:
http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

blogosfera z canpol babies

Canpol Babies dla mam

Firmę Canpol kojarzy chyba każda mama :) jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

Jeżeli tylko uda mi się dostać do programu, już nie długo przeczytacie bardzo fajną recenzję oczywiście popartą zdjęciami. Trzymajcie kciuki.

Innowacyjność i rozwój

Marka Canpol babies opiera produkcję swoich najważniejszych produktów na własnej fabryce. Nieustannie rozwijamy park maszynowy, a w 2013 roku oddaliśmy do użytkowania kolejną fabrykę o powierzchni blisko 10 000 m2, stając się jednym z największych i najnowocześniejszych producentów akcesoriów dla niemowląt w Europie.
Unikalność naszej oferty oparta jest również na własnej kreacji. nasz zespół projektantów i grafików tworzy autorskie kolekcje produktów i wzorów. Wieloletnie doświadczenie całego zespołu, wsparte wiedzą pracujących w naszej firmie mam, pozwala nam tworzyć bezpieczne i innowacyjne produkty.