Lifestyle blog

Attraction Game

Jak zapewne wiecie od kilu lat współpracuje z marką Avon. Pisałam już jak wygląda to zajęcie. Więcej możecie przeczytać w poświęconym do tego celu artykule o byciu konsultantką Avon. Dziś chciałabym Wam napisać kilka słów na temat jednego z zapachów, który według mnie jest niezwykle interesujący. Tym razem polecam Wam nowość, czyli Attraction Game dla Niej oraz dla Niego.

attraction game

Perfumy Avon

Marka oferuje wiele ciekawych zapachów damskich i męskich. Do tej pory byłam wierna jednemu i był to Little Black Dress Red Edition. Cudny zapach o kwiatowo-orientalno-owocowych nutach, który znakomicie sprawdza się u mnie w ciągu dnia. Na wieczór wolę jednak coś innego i zwykle sięgam wtedy po klasyczny Luck lub Attraction. Ostatnio jednak powiła się nowa ciekawa alternatywa, którą chciałabym Wam przedstawić.

Attraction Game

Wyjątkowo oryginalny i niezwykle uwodzicielski zapach z kategorii drzewno-ambrowej. Idealnie sprawdzi się na wieczór, a mieszanka wyjątkowych nut zapachowych będzie Ci towarzyszyć jeszcze długo po użyciu. Attraction Game został wzbogacony akordem Hypnotic, który to został stworzony aby pobudzić neurony czuciowe i podsycić przyjemne doznania. Attraction Game występuje w wersji dla kobiet i dla mężczyzn, więc możecie używać go wspólnie z partnerem. Ja kupiłam go dużo taniej ze względu na to, że jestem w klubie Avon. Jeżeli chcesz, tez możesz się zarejestrować. Beż żadnych zobowiązań, możesz wziąć tylko te perfumy i nic więcej. Nie musisz pracować jako konsultantka Avon.

attraction game dla niej i niego
attraction game dla niej i niego

Zalety:

  • trwały zapach
  • nowość z rodziny Attraction
  • idealny na wieczór
  • ładny, oryginalny flakonik
  • z akordem Hypnotic
  • wersja dla Niej i dla Niego