Lifestyle blog

Talerzyk, kubeczek, a może miseczka? Konkurs!

Dziś przychodzę do Was z konkursem w którym wygrać można fantastyczny zestaw zestaw Jungle marki Canpol babies. Nagrodzone zostaną aż dwie osoby. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału. Wystarczy tylko wykonać zadanie konkursowe, a następnie czekać na wyniki.

Talerzyk, kubeczek, a może miseczka KONKURS

Czy Twoje dziecko ma swój ulubiony talerzyk lub kubeczek? Czy podczas posiłku nie może się obejść bez ulubionych sztućców, czy mięciutkiego śliniaczka? Koniecznie pokaż na zdjęciu ulubioną rzecz swojego dziecka, oczywiście związaną z jedzeniem. Krótko też opisz, dlaczego akurat ten przedmiot Twój maluszek tak bardzo lubi.

Temat konkursu: Talerzyk, kubeczek, a może miseczka?

Zasady konkursu

Konkurs w którym do wygrania jest 2x zestawy Jungle marki Canpol babies trwa od 25.03.2019 do 11.04.2019 do godziny 24.
Zwycięzcy zostaną wybrani do 7 dni po zakończeniu konkursu
Jedna osoba może dodać tylko jeden komentarz
Praca musi być Waszego autorstwa, nie może być nigdzie wcześniej publikowana
Komentarz musi być podpisany imieniem i nazwiskiem (chyba, że wyświetla się w nazwie profilu)
Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca w ciągu 3 dni jest zobowiązany do podania swoich danych (w tym adresu oraz numeru telefonu) w celu wysyłki nagrody. Po tym czasie nagroda przepada.
Warunkiem udziału w zabawie jest poprawne wykonanie zadania konkursowego
Będę bardzo wdzięczna za udostępnienie informacji o konkursie na FB – tutaj znajdziecie post

Wyniki

Spośród nadesłanych zgłoszeń, które są fantastyczne bez wyjątku, wybrałam dwie osoby, są to Agnieszka Matysik i Justyna Lipka. Paniom serdecznie gratuluję i zapraszam do kontaktu karolina@wysmakowana.pl (proszę o podanie adresu do wysyłki oraz numeru telefonu dla kuriera). Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w zabawie. Na dane do wysyłki czekam 3 dni, potem niestety nagroda przepada.